PACOV – DLOUHÁ VES 4:2

Pacov od první minuty potvrzoval roli favorita. Hrál nátlakový fotbal, hosté se často bránili jen za cenu odkopů. Šance Stejskala a Kubů ještě změnu skore nepřinesly, ale ve 28. minutě se prosadil Očipka. Ten se blýskl nádhernou samostatnou akcí, kterou vyšperkoval umístěnou střelou z hranice šestnáctky. Také ve 40. minutě byl u gólu Očipka, když se po faulu na něj kopala penalta, kterou proměnil Rybčák. Hosté krátce před poločasem oplatili stejnou mincí, penaltu proměnil Polák. Po přestávce domácí přestali na dvacet minut hrát a fotbal upadl do průměru. V závěru se ale Pacov přece jen probral a Stejkal s Gavreckým vytáhli skore na 4:1. Konečnou podobu výsledku dal osm minut před koncem hostující Polák.

Góly: 28. Očipka, 40. (PK) Rybčák, 63. Stejskal, 74. Gavrecký – 45. a 82. (první PK) Polák. Rozhodčí: Krymová. ŽK: 1:3. Diváků: 200. Poločas: 2:1. Pacov: Basík – Praveček, Zíka, Kubů, Stejskal, Maršík, Rybčák (65. Gavrecký), Šlechta (60. Přibyl), Očipka, Hrobský, Váňa (69. Šenigl).    (tej)

JANOVICE – ÚSTRAŠÍN 1:2

V první půlce se po individuální akci prosadil domácí Zamazal, který parádní technickou střelou nedal ústrašínskému gólmanovi Dvořákovi žádnou šanci. Na druhé straně rozezvučeli hosté po standardní situaci tyč. O další změnu skóre se mohl znovu postarat Zamazal, ale tváří v tvář brankáři neuspěl. Rozhodnutí o nečekaném importu tří bodů do Ústrašína přinesla poslední čtvrthodina. V ní se po skrumáži prosadil M. Hájek a po chvíli opařil rozhozený janovický tým hostující Běloch. Domácí se mohutně pokoušeli o vydolování bodu, ale rohy ani přímé kopy druhou branku nepřinesly.

Góly: 40. Zamazal – 75. M. Hájek, 82. Běloch. Rozhodčí: Křenek. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas 1:0. Ústrašín: Dvořák – Razima, Rod, Koubek, Jírů, Koželuh, Paclík, Běloch, M. Hájek, Zeman (88. Macek), Hampl (65. Dedera). (vb)

ŽIROVNICE – KAMENICE 4:0

Domácí začali velmi dobře a po brankách Vlacha a Cvacha vedli v poločase 2:0. Kamenice bojovala, ale utkání rozhodla třetí branka, kterou vstřelil v 68. minutě Tomáš Houška. To hostující tým zlomilo a zbytek zápasu už se hrál jasně pod taktovkou Slavoje. Ten první domácí vítězství vyšperkoval v 90. minutě gólem střídajícího Zaňáka.

Góly: 20. Vlach, 27. Cvach, 68. T. Houška, 90. Zaňák. Rozhodčí: Hrubý. ŽK: 0:1. Diváci: 150. Poločas: 2:0. Žirovnice: Šamal – P. Houška, Kuš, Kněžínek, Vodáček, J. Mezera (46. Secký), Charousek, T. Houška, Cvach (70. Zaňák), M. Pokorný (60. Misař), Vlach. Kamenice: Votápek – Pelc, Chodúr, Spěváček (87. M. Macháček), Beneš, J. Strašík, M. Strašík, Vávra, Zedník, Plášil (72. Tesař), Kotek (64. Tuček). (hav)

HABRY – SPEŘICE 2:3

Zápas připomínal houpačku. Z prvního gólu se radovali hosté, když Vlček pohodlně dorážel míč do prázdné brány. Domácím se povedlo skóre otočit po dvou podobných akcích. Přesto diváci viděli další obrat, když se Speřicím povedlo dvakrát skórovat na konečných 2:3. Nejprve se trefil Pohan a skore uzavřel svým druhým gólem Vlček. V 76. minutě odmítl remízu domácí Michal, který neproměnil pokutový kop. V závěru oba týmy ještě vyfasovaly po červené kartě, avšak vliv na výsledek to již nemělo.

Góly: 40. a 56. J. Toma – 26. a 72. Vlček, 64. Pohan. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 2:2. ČK: 1:1 (87. Kudláček – 85. Sávi). Diváci: 100. Poločas: 1:1. Speřice: Brzoň – Čermák, Holenda, Sávi, Němec, Pohan, Jůzl, Strnad, Vlček, Štěpán, Křišta. (ham)