Ani na Vysočině nebude vedle vaření nouze o nejrůznější překvapení. „Soutěžící si nedarují nic, budou před sebou spoustu věcí skrývat – ale všichni se budou snažit o jediné: Uvařit podle nejlepšího vědomí a svědomí,“ prozradila před prvním dílem Klára Kotábová za FTV Prima.

Pondělní hostitelka Radka přivítala soutěžící v nedovybaveném bytě a přiznala, že její děti žijí u sestry. Pavlína vařící v úterý prozradila, že v soutěži byla před čtyřmi lety. Další den pak bude vařit Adam, který má bistro a coctail bar. A třebaže tam nevaří, dostane kvůli tomu od Pavlíny méně bodů.

Unikátní sbírka víček od mlíček Jana Beťáka.
Prezidenti na smetaně v Pelhřimově. Nadšenec sbírá už léta víčka od mlíček

Ve čtvrtek pak Beata vezme hosty do jedné z najstarších kuželkáren. Tam také připraví dezert s chilli, který bude na soutěžící příliš ostrý. Týden pak uzavře Ljudmyla, která podle potřeb překládá na úřadech a vlastní restauraci v Pelhřimově. V jejím případě to ale Pavlíně nevadilo.

Pořad vysílá televize Prima každý všední ten od 17:50. V pátek získá jeden soutěžící hlavní výhru šedesát tisíc korun a také deset tisíc díky přízni diváků.