Město připomíná, že minigolf není jen pro děti, ale i pro dospělé, kteří si chtějí užívat chvíle plné zábavy a soutěživosti. „Ať už jste zkušenými hráči nebo začátečníky, toto jednadvacetijamkové minigolfové hřiště je připraveno vás přivítat. Abyste se mohli s naším hřištěm lépe seznámit, od prvního do devátého června je vstup zdarma,“ uvedla mluvčí Pelhřimova Andrea Unterfrancová.

Hřiště splňuje všechny potřebné standardy pro pořádání sportovních turnajů. V budoucnu se budou moci zájemci účastnit soutěží. Toto nové hřiště nahrazuje staré z Děkanské zahrady. „Děkanka by měla projít rozsáhlou revitalizací, a proto bylo zvoleno jiné místo. V těsné blízkosti budou pro veřejnost postupně otevřeny i hřiště na míčové hry, šatny, sprchy a občerstvení,“ doplnila mluvčí. V areálu mohou lidé vyzkoušet také koupání, saunu nebo kuželky.

Při hře je důležité dodržovat pravidla, aby se předešlo nehodám. Návštěvníci by měli nosit pevnou obuv bez podpatků a při hře dodržovat pravidla ohledně vstupu do drah a manipulace s míčky. Správce areálu bude vždy k dispozici v případě jakýchkoli otázek nebo potřeb.

Provozní doba minigolfového hřiště v prvním týdnu:

Sobota 1. června : 9:00 – 19:00

Neděle 2. června: 9:00 – 19:00

Pondělí až pátek: 15:00 – 18:00

Sobota 8. června: 9:00 – 19:00

Neděle 9. června: 9:00 - 19:00