Na tomto tradičním místě bude plesat hlavně mládež a v první řada ta v letošní školním roce v Humpolci maturující. Spolkový dům hostí v sezoně 2019/2020 devět plesů, první z nich je nyní v pátek 29. listopadu maturitní ples České zemědělské akademie Humpolec. O týden později, v pátek 6. prosince, se ve Spolkovém domě uskuteční Studentský ples.

Další plesy chystá Spolkový dům hlavně na únor příštího roku. V pátek 31. ledna bude mít první maturitní ples Gymnázium dr. A. Hrdličky, o den později se koná ples Základní školy Hálkova. V pátek 7. února dojde na maturitní ples SČMSD Humpolec, v sobotu 8. února se uskuteční Rybářský ples.

Pak přijde čas na druhý maturitní ples gymnázia, který je připraven na pátek 14. února, a České zemědělské akademie o den později. Sezonu plesů v humpoleckém Spolkovém domě završí v neděli 23. února dětský karneval.

Do seznamu plesů, který byl v první verzi zveřejněn 14. listopadu, mohou přibýt další, Městské kulturní a informační středisko Humpolec nabídlo možnost publicity i pořadatelům z okolí, například Kejžlice, Želiva či Lipnice nad Sázavou.