Těšit se můžete na Helenu Vondráčkovou, Tomia Okamuru, Janu Bobošíkovou, Kateřinu Kašparovou a další zajímavé hosty. Natáčení se můžete zúčastnit i vy. Stačí správně odpovědět na tři soutěžní otázky, které v Pelhřimovském deníku vyjdou tento čtvrtek, pátek a sobotu. Výherce zveřejníme v úterním vydání.

Pět vylosovaných čtenářů získá vždy po dvou vstupenkách na natáčení pořadu v celkové hodnotě 400 korun.

Odpovědi pošlete nejpozději do pondělí 18. března do 10 hodin na e-mail: alexandra.knapova@denik.cz.

Otázka č. 1:

Kolik let vysílá v Pelhřimově televize R1 Jih?

a) 15

b) 20

c) 25

Otázka č. 2:

Odkud pochází zpěvačka Helena Vondráčková?

a) Slatiňany

b) Řitka

c) Praha

Otázka č. 3:

Ve kterém roce bylo na místě původní solnice v Pelhřimově postaveno městské divadlo?

a) 1886

b) 1896

c) 1906

Lístky na Vondráčkovou či Bobošíkovou mají své majitele

Pět vylosovaných čtenářů získalo po dvou vstupenkách na dnešní natáčení zábavného pořadu Šimona Pečenky Z očí do očí.

Pořad bude ve středu od 19 hodin  natáčet v Městském divadle v Pelhřimově televize R1 JIH ve spolupráci s Kulturními zařízeními města Pelhřimova.
Pelhřimovský deník minulý týden vyhlásil soutěž. Znění správných odpovědí je: 1. B – 20 let, 2. A – Slatiňany a 3. B – 1896.

Ze správných odpovědí jsme vylosovali pět výherců: H. Kordíkovou, Pelhřimov, K. Wienerovou, Nový Rychnov, I. Novákovou, Pelhřimov, I. Černíkovou, Pelhřimov a zaměstnance MŠ Pod Náspem, Pelhřimov.

Hlavní hvězdou středečního natáčení bude Helena Vondráčková. Diváci se však mohou těšit i na další hosty jako Janu Bobošíkovou, Tomia Okamuru, Kateřinu Kašparovou nebo Jaroslavu Panskou.

„Pořad chceme přiblížit divákům a nechceme na něm profitovat, proto výtěžek tohoto projektu poputuje na charitu. Konkrétně na dvě zařízení na Pelhřimovsku, jejichž patronem je naše televize. Jedná se o Domov Jeřabina v Těchobuzi a Dětský domov v Senožatech," informoval moderátor večera Šimon Pečenka.