Vyrostla vám na zahradě obrovská dýně? Dlabete se svými ratolestmi dýňové strašáky? Vaříte rádi dýňovou polévku, pečete dýňový koláč a připravuje další dýňové dobroty? Podařilo se vám vyrobit originální hallowenskou masku?

Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, podělte se o své „dýňové produkty" s ostatními čtenáři Pelhřimovského deníku.

Na e-mail aneta.slavikova@denik.cz můžete až do neděle 26. října posílat cokoliv s dýňovou tematikou – od fotografií s popisky, textů až po recepty. Fantazii se meze nekladou, posílejte vše, co má spojitost s aktuální dýňovou sezonou a Halloweenem.

Nezapomeňte připojit své celé jméno a telefonní číslo. Z vašich nejlepších příspěvků pak v redakci vytvoříme celou stranu, která vyjde před svátkem Halloween v našich novinách. Pokud se v naší dýňové soutěži skutečně „urodí", připravíme i další zajímavé čtenářské příspěvky k vydání.

Na dva adresáty pak čeká zajímavá odměna s hallowenskou tematikou v hodnotě 250 korun, kterou si sami mohou vybrat v pelhřimovských Ptákovinách.

Ceny do soutěže věnoval obchod Ptákoviny se sídlem na Masarykově náměstí v Pelhřimově. Více informací o produktech najdete na jeho webových stránkách.