24. prosinec:  Štědrovečerní mši svatou přímo o půlnoci slaví katolíci v Pelhřimově, Pacově, Počátkách, Horní Cerekvi a Božejově. Ve 23 hodin to je v Kamenici nad Lipou, o hodinu dříve pak v Želivě, v Humpolci (tam je začátek ve 22.15), na Křemešníku, v Černovicích, Libkově Vodě, Nové Cerekvi nebo Žirovnici.

Ještě dříve slaví tuto mši v Lukavci (21 hodin), Košeticích a Novém Rychnově (20 hodin), Hořepníku (18 hodin) nebo ve Vyskytné (16 hodin).

Evangelíci připravili v 9 hodin v hotelové škole v Pelhřimově dětskou vánoční slavnost s kulturním programem.

25. prosinec: Bohoslužba na Slavnost Narození Páně se ve většině kostelů slaví ráno, a to většinou v době pravidelných nedělních mší. První ranní je v Pelhřimově už v 7 hodin. V 8 hodin mohou přijít věřící do Humpolce, Počátek, Černovic, Červené Řečice a Nového Rychnova, v půl deváté začne obřad v Kamenici nad Lipou. Devátá je hodina začátku druhé mše v Pelhřimově a bohoslužeb v Lukavci či Božejově. V 9.15 se koná mše v Nové Cerekvi, o čtvrt hodiny později v Pacově a Hořepníku. V 10.30 následují bohoslužby v Horní Cerekvi a Želivě, čtvrt hodiny poté na Křemešníku a po dalších 15 minutách v Žirovnici. Evangelíci slaví bohoslužby s večeří Páně v 8.45 hodin v Pelhřimově a v 10.45 ve Strměchách.

26. prosinec: Na Štěpána se katolické i evangelické bohoslužby většinou konají ve stejnou hodinu jako den předtím. V Božejově je navíc od 13 do 16 hodin připraven živý betlém.

31. prosinec: Na Silvestra se katolické mše slouží většinou odpoledne. V Horní Cerekvi je to v 15 hodin, v Pelhřimově, Humpolci, Pacově, Kamenici nad Lipou a Želivě pak v 16 hodin, v Lukavci v 16.30 a o půl hodiny později v Novém Rychnově. V Humpolci mají i druhou mši, a to  ve 23 hodin.

1. leden: Katolíci i evangelíci se sejdou v čase pravidelných nedělních bohoslužeb.