„Těhotenství bylo sice nečekané, ale jsem ráda, že vše dopadlo dobře a syn je zdravý. Rodila jsem v termínu, všechno šlo ráz na ráz. Do porodnice mě dovezla sanitka. Samotný porod byl rychlý,“ řekla včera pro Deník šťastná třiadvacetiletá maminka Marcela Bartošová.
Doma na malého Nikolase čekají další tři sourozenci. „První se mi před šesti lety narodila dcera Zuzanka. Dále mám ještě dva syny – tříletého Petra a Kristiána, kterému bude letos 16. ledna jeden rok. Všichni moji kluci měli takto krásné černé havraní vlásky,“ vyjmenovala své ratolesti sympatická maminka a pohladila syna. Vzápětí však dodala, že žádné dítě už neplánuje.
„Čtyři děti mi stačí,“ podotkla se smíchem Marcela Bartošová, která pochází ze Slovenska, konkrétně z jedné části Banské Bystrice. „Posledních pět, šest let žiji s přítelem v Humpolci. Na Pelhřimovsku se mi líbí,“ uzavřela hrdá maminka čtyř dětí.

Prvním miminkem Pelhřimovska se loni stal Tadeáš Zach z Čejova. Ten se v pelhřimovské porodnici narodil prvního ledna přesně v 10.46 hodin dopoledne.