Pomyslné medailové pozice obsadili ještě druhý Jan Kocna z východočeské Dolní Sytové, který se navzdory značné vzdálenosti svého bydliště účastní turnajů na jihu Čech a Pelhřimovsku už tradičně, a třetí Josef Hunger z Jindřichova Hradce.

Z mariášníků z Pelhřimovska se nejlépe vedlo Jiřímu Kubiskovi z Černovic, který skončil šestý. Do první desítky ve výsledkové listině se vešli ještě sedmý Jaroslav Hašek z Pelhřimova a desátý Karel Heřmánek z Počátek. „Účast na turnaji byla slušná, mariáš se hrál dobrý,“ řekl k novocerekvickému turnaji hlavní pořadatel Josef Kozel.

Ve druhé desítce se umístili další vyznavači této tradiční karetní hry z Pelhřimovska Bohumil Hrubeš z Pelhřimova, Václav Jirsa z Počátek, Ladislav Němec z Častrova, Vladimír Vacek z Božejova nebo František Musil z Pelhřimova.

Druhý turnaj ve voleném mariáši, jehož výsledek se započítává do Jihočeské ligy mariáše, se uskuteční opět na Pelhřimovsku, 23. února se bude hrát v Horní Cerekvi. Dlouhodobá soutěž se bude hrát po celý rok, přestávku má tradičně přes léto.