„Termín jsem měla 12.ledna. Nečekala jsem, že se malá narodí dřív, ale teď už je to jedno, hlavně, že je zdravá," řekla včera odpoledne pro Deník šťastná maminka.
Vzhledem k tomu, že paní Alena byla prvorodičkou, proběhl, podle ní, porod nad očekávání dobře. „Asi od půl páté od rána jsem měla stahy. Manžela jsem ještě chvíli nechala spát. Pak už jsme ale museli vyrazit. V porodnici jsme byli asi okolo šesté hodiny. Dcerka se narodila přesně v osm hodin ráno. První dojmy jsou perfektní, zprvu mi to nedocházelo a nyní už je to v pohodě," usmívala se mladá maminka a láskyplně se zadívala na spící holčičku v bílé zavinovačce, ze které vykukovala jen drobná hlavička s tmavými vlásky.
„Řekla bych, že je celá po taťkovi," podotkla Alena Dvořáková s tím, že miminko s manželem plánovali, ale ne tak brzo. „Je to krásné, už bych neměnila. Jména jsme měli jasná hned. Kdyby to byl klouček, jmenoval by se po tatínkovi Jan, ale vzhledem k tomu, že se narodila holčička a my jsme to věděli, tak jsme ji pojmenovali po mé sestře Haně," sdělila sympatická maminka, která si pochvalovala špičkové služby v pelhřimovské porodnici.
„Personál je super, perfektní, už jsem zde ležela čtrnáct dní a nemůžu si to tu vynachválit," dodala Dvořáková.