Dívka je vysoká přibližně sto šedesát centimetrů, má oválný obličej, štíhlou postavu, středně dlouhé odbarvené hnědozrzavé vlasy. „Nad levým palcem ruky vytetovaný motiv ZDENĚK. Při odchodu měla na sobě oblečenou bílou propínací sukni na kolena, černé tílko a černé pantofle. Podle zjištěných informací má kočárek značky White Lux, korba je růžová, bouda bílá,“ přiblížila Lébrová.

Ze školy se stal brownfield. Pelhřimov chce místo obnovit.
Ze školy se stal brownfield. Pelhřimov chce místo obnovit

Policisté po dívce a její dceři vyhlásili celostátní pátrání. Veškerými dostupnými informacemi, včetně popisu pohřešovaných disponují policejní hlídky. „Dívku společně s dcerou se však do současné doby vypátrat nepodařilo. Policisté po nich i nadále pátrají. Dívka měla osobní vazby na Českobudějovicku. Na základě šetření policisté zjistili, že by se mohla pohybovat i v Karlových Varech,“ dodala mluvčí s tím, že nelze vyloučit, že se nachází kdekoliv na území České republiky.

Policie proto žádá lidi, kteří mají informace o tom, kde by se dívka s dítětem mohla nacházet nebo pohybovat, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158.