Konkrétně hranice folku, kam bývá pro svoji akustickou hudbu zařazováno. Kapela 2MS zveřejnila nahrávku své nejnovější písně, v níž vzdala hold mazací tramvaji.

Píseň, která nemá ani tři minuty, se jmenuje výmluvně Mazací. V textu je zmíněn i řidič mazací tramvaje Aleš Fořt a popisovány jsou v něm okolnosti, za jakých se po pražských tramvajových kolejích pohybuje.

Pražská mazací tramvaj, což je speciálně upravený tramvajový vůz T3, se v poslední době stala obrovským fenoménem, což, jak se ukazuje i na příkladu 2MS, nenechalo tvůrce v klidu.

Oranžová tramvaj, která svým netypickým tvarem připomíná kabriolet, je svého druhu jediná v metropoli, 
a proto je poměrně těžké ji potkat. To je ostatně nejspíš také důvod, proč se stala takovým fenoménem. Úkolem této tramvaje je aplikovat na koleje speciální mazací směs, díky které pak dochází při průjezdu běžných tramvajových linek 
k výraznému snížení hluku 
i opotřebení kol vozidel a kolejnic.
Tisíce lidí ji vyhlížejí po celém městě, a když se jim poštěstí ji náhodou spatřit, okamžitě si ji snaží vyfotit. Na Facebooku už má mazací tramvaj přes pět tisíc fanoušků, kteří zde denně sdílejí další a další fotky.

Dvoučlenné uskupení 2MS tvoří pelhřimovští muzikanti Jakub Marek a Hana Minářů. Kapela má z roku 2013 zkušenosti z Porty. O rok později nahrála první demo CD a na přelomu let 2014 a 2015 bojovala 
o přízeň posluchačů v hitparádě Rozjezd. Za dobu své existence má na kontě účast na několika festivalech, vystupuje 
v klubech a na nejrůznějších regionálních akcích, a to v Pel-hřimově i třeba v Praze.