Radimu Hoškovi je dvaačtyřicet let. Vystudoval obor veřejná správa a regionální rozvoj na České zemědělské univerzitě v Praze. V Brně na Masarykově univerzitě vystudoval obor právo sociálního zabezpečení. Od roku 2001 se na Krajském úřadě Kraje Vysočina věnoval ekonomice, kontrole a metodice zdravotní péče řízených příspěvkových organizací. Následně byl členem týmu sekretariátu hejtmana.

Nemocnice se připojuje k podpoře zdravého spánku.
Nemocnice Pelhřimov se připojuje k podpoře zdravého spánku

„V posledních čtyřech letech procházela pelhřimovská nemocnice několika změnami na postu ředitele, přesto se nelehká situace nijak výrazně neodrazila na kvalitě poskytované zdravotní péče pro obyvatele Pelhřimovska a širokého okolí. Za tímto stabilním fungováním stojí tým profesionálů, všech zdravotních i nezdravotních – podpůrných profesí. Proto se těším na spolupráci s tímto týmem, se kterým budeme pokračovat v rozvoji nemocnice, která má své jasné místo v regionálním zdravotnictví,“ uvedl Radim Hošek.

Jaroslav Houser dočasně vedl Nemocnici Pelhřimov od loňského listopadu. Tehdy totiž na vlastní žádost skončil Jan Mlčák. Mluvčí nemocnice Alexandra Knapová uvedla, že v čele stál jedenáct let. „Za tu dobu se podařilo zrekonstruovat hlavní lůžkové budovy nebo vytavit Pavilon péče o rodinu. Vypořádal se také s pětapadesátimilionovým dluhem organizace, který měla v roce 2010,“ oznámila tehdy mluvčí.