VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Grand Prix Regiontour: Pelhřimov dostal cenu

Pelhřimov/Brno - "Pelhřimovská vstupenka - slevy pro každého" se stala letošním nejlepším produktem cestovního ruchu, který je již tradičně vyhlašován v rámci veletrhů GO a RegionTour a veřejnost ji zná pod názvem Grand Prix REGIONTOUR.

13.1.2008
SDÍLEJ:

V Brně se v těchto dnech koná největší veletrh cestovního trhu Regiontour a Go. Své stánky zde mají i města z Vysočiny, jako například Jihlava, Telč, Žďár nad Sázavou či v neposlední řadě i nejvýznamnější město z oblasti rekordů a kuriozit, Pelhřimov. Foto: DENÍK/Vilém Doležal

Hodnotitelská komise vybrala pelhřimovský produkt z šestnácti přihlášených. Cílem soutěže, která je zaměřena na výběr nejlepších turistických nabídek v České republice, je podpora nových turistických produktů.

Na zřízení Pelhřimovské vstupenky se dohodli tři provozovatelé sedmi místních turistických cílů: Muzea strašidel, Síně Lipských aneb Prvního českého MÚZYa, Galerie M, výstavní síně kostela sv. Víta, Muzea rekordů a kuriozit, expozice Zlaté české ručičky - Unikáty ze sirek a Muzea Vysočiny Pelhřimov.

Návštěvníkovi města tak stačí zakoupit v kterémkoli z těchto míst společnou vstupenku s celkovou 20% slevou, jako bonus navíc získá slevy ve vybraných restauračních zařízeních. Pelhřimovská vstupenka platí celý kalendářní rok a turistu tak motivuje k opakované návštěvě. Atraktivní nabídku návštěvníci města hojně využívali již v minulém roce.

„Pelhřimovská vstupenka – slevy pro každého“ získala také Cenu Ministerstva pro místní rozvoj ČR a Cenu Asociace českých cestovních kanceláří a agentur.Cenu za město Pelhřimov převzal ředitelKulturního zařízení města Pelhřimova Martin Ecler, který si takéspolečně s týmem spolupracovníkůpřipsal velký díl úspěchu na probuzení nového produktu. Celý projektvznikl za podpory města Pelhřimov.

"K realizacinápadu blahopřeji.Zakoupením Pelhřimovské vstupenky je návštěvník motivován knávštěvě všech důležitých turistických cílů města.S tímto systémem nabídky mají v Pelhřimově již několik let zkušenosti.Podobný systém nabídkymůže být zajímavým vzorem a motivací pro krajská zařízení jako jsou například krajskámuzea a galerie,"komentoval zisk cenyhejtman Vysočiny MilošVystrčil, který na místě ihned po udělení ceny řediteli Kulturního zařízení Pelhřimov MartinuEclerovi i jeho spolupracovnicím osobně poblahopřál.

13.1.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jan Tecl, lídr ODS na Vysočině.

Reakce ODS: Otázka je, kam bude republika směřovat

Ilustrační foto

Volební turistika je tady: Mladí přijeli pro důkaz, že volili v nejmenší obci

Krajský úřad dohlížel na klidné volby

Vysočina – Pracovníci Krajského úřadu Kraje Vysočina, kteří tradičně na volby na Vysočině dohlíželi, se během hlasování nesetkali s žádným závažným problémem nebo nedostatkem.

Bohdalín: Na volby přišel bez občanky

Bohdalín – Na obecním úřadu v Bohdalíně na Pelhřimovsku pokračují volby bez problému. Jeden tamní obyvatel si však spletl občanský průkaz s průkazem řidičským.

Ve velkém okrsku odhadovali slušnou volební účast

Pelhřimov – Do volební místnosti na pelhřimovském městském úřadě, kde i při letošních sněmovních volbách pracovala okrsková volební komise patřící k okrsku číslo 10, byla volební účast podle odhadů členů komise slušná.

Kateřina Ješetová zažila své volební poprvé

Kamenice nad Lipou – K volbám se v pátek, jako spousta dalších lidí nejen z Vysočiny, vydala i Kateřina Ješetová z Kamenice nad Lipou.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení