VYBRAT REGION
Zavřít mapu

TECHNO PARTY ON-LINE - PÁTEK, SOBOTA, NEDĚLE

DOBRÁ VODA U PELHŘIMOVA - Pátek, Sobota, Neděle- Byla jednou jedna louka a na ní technopárty. On-line zpravodajství.

25.5.2007
SDÍLEJ:

Tady se o víkendu uskuteční technoparty.Foto: DENÍK/reprofoto

Tak a to je tečka.

Pondělí 28. května 2007 8:18 - Akce byla z řad tamních obyvatel hodnocena kladně, spolupráce s policií byla dobrá a za to jí řada obyvatel děkuje - byli spokojení s prací Policie. Louka je v součastné chvíli uklizená a krom zválené trávy, (což byla chyba pana Nováčka, že nebyl schopen louku posekat), je v původním stavu.

TO BYL DEN NEDĚLNÍ, DEN BALÍCÍ.

22:46 - Přidáno pár fotek zúklidu po akci, z vyprošťování zapadlého autobusu azároveň, jak to tam vypadalo v neděli okolo 8 hodiny ranní.

16:43 - Zhodnocení akce Policií. Technaři se rozjíždějí domů…

Víkendová Free party u Dobré Vody na Pelhřimovsku byla ukončena dnešního dne ve 14,00 hod. Po celou dobu konání policie monitotrovala situaci jak v okolních obcích, tak na místě samém. Počty nasazených policistů se průběžně měnily v závislosti na vývoji bezpečnostní situace. V průběhu konání akce nebylo ze strany policie zjištěno narušení veřejného pořádku, distribuce drog ani podávání alkoholu mladistvým či nezletilým.

Rovněž nebylo zjištěno poškozování cizího majetku ani závažnější narušování nočního klidu či nadměrného obtěžování místních obyvatel hlukem. Zjištěny byly pouze delikty v oblasti dopravy, ze závažnějších deliktů se jednalo o pět případů řízení motrového vozidla pod vlivem alkoholu, dva případy řízení vozidla osobou bez řidičského oprávnění a několik méně závažných přestupků.

V tuto chvíli tj. 15.00 hod. se na místě nachází několik posledních příznivců techna, kteří provádí úklid. Někteří čekají na to, až budou moci odejet bez rizika řízení pod vlivem alkoholu. Policie po celý dnešní den poskytuje v rámci preventivní činnosti možnost zjištění hladiny alkoholu v dechu před započetím řízení vozidla.Tohoto bylo ve velké míře využíváno. |Zároveň se v okolních obcích budou do dnešního večera pohybovat hlídky, které budou převážně dohlížet nad bezpečností v silničním provozu.

Celou akci je možno z hlediska zájmů Policie ČR hodnotit jako zdařilou. Pravidla dohodnutá mezi organizátory akce a Policií ČR byla dodržována a chování účastníků bylo bezproblémové. mjr. Mgr. Martin Součekvelitel policejního opatření

15:57 - Je po dešti a louka je takřka uklizená od kelímků.

14:39 - Nad oblastí začala bouřka a déšť. Pořadatelům zapadl autobus do bažiny a nemůžou najít pomoc. Nikdo z tamních starousedlíků z důvodu, velikých problémů s panem Nováčkem, už z principu na jeho pozemek nepojede.

14:31 - Právě jsem se dozvěděl o další klamavé informaci z dílny ČT - Reportáž Radovana Daňka.Údajně zde byly injekční stříkačky poházené po vsi. Skutečnost že zde nebylyje potvrzenai policií. Ostatně Tv Nova, tak obratně sestříhala svou sobotní reportáž, že z toho vyšel holý nesmysl. Starosta Dobré Vody Zdeněk Smrčka mělmít údajně bezesnou noc - ve skutečnosti řekl, že čekal bezesnou noc a to z důvodu neznalosti podobných akcí.

13:19 - Hudební produkce by měla být nejpozději okolo 14h ukončena, úklid stále probíhá. Zatím nebyla jediná stížnost z řad tamních obyvatel, účastníci techna se chovali ohleduplně a to jak v obci, tak i v pohostinství. Co se týče přestupků, tak krom alkoholu za volantam bylo vše v pořádku.

12:54 - Hudba je stále slyšet, louky jsou takřka uklizené a vše probíha v naprostém klidu. Ve fotogalerii jsou umístěny fotky z nedělního jitra (stav okolo 8 hodiny)

07:49 - Akce probíhá v poklidné atmosféře, právě účastníci uklízejí louku

DEN DRUHÝ, DEN POHODOVÝ

21:14 - Dle vyjádření policie je akce naprosto bezproblémová a dementuje zpravodajjství TV Nova o strachu místních obyvatel před technaři a celou akcí. Média zbytečně nafukují informace o akci. Technopárty je nejklidnější z mnoha akcí podobného rázu. Policie a nejen ona jsou spokojeni s průběhem akce. Párty je i nadále monitorována.

19:02 - Je po dešti, odjela hrstka technařů na místě je zhruba 400lidiček, cca 150 tanečníků.Akce stále probíhá v poklidném duchu.

15:23 - V součastné chvíli, je na místě něco okolo 600 učastníků. Oblast je zasažena silnou přeháňkou. Jinak zatím bez konfliktů.

06:55 - Začínají najíždět další účastníci. - další zpravodajství už bude jen v případě problémů a výtržností, ale dle slov organizátora, nechctějí dělat problémy a přejí si aby akce proběhla v pohodě. Počasí 19st. C a oblačno.

05:30 - Akce je v plném proudu, v nočních hodinách, zde bylo, dle odhadů policie cca 600 účastníků. V tento okamžik je na místě něco okolo 350 lidí. Noc proběhla v klidu a bez problémů. Počasí: 15st. C a neprší.

Sobota 26. května

A TO BYL DEN PRVNÍ, DEN PÁTEČNÍ.

23:58 - Do tiché noci se začínají vkládat první tóny. Akce začala.

23:35 - Už neprší a stále ticho a klid. Dle policejního štábu zatím vše probíhá v poklidu. Přes ves jezdí stále mnoho aut.

21:34 - A mraky přišly, déšť přinesly. Začalo silně pršet, řada návštěvníků se schovala a někteří odjeli. Část sedí v restauraci v Dobré Vodě.

20:53 - Nad Dobrou Vodou to vypadá na déšť. Stále je jinak ticho a taneční rytmy nejsou k mání.

20:16 - Oba sound systémy jsou na místě a k tomu zhruba stovka mladých účastníků párty.

17:32 - Stále klid. Doprava v obci houstne, organizátoři dávají okolo pozemku a silnice pásky, část svých a část jim poskytla policie. Sudy piva a občerstvení jsou na místě. Místní obyvatelé jen čekají, co bude.

16:23 - Na louce o rozloze cca 4 hektary se má okolo 19 hodiny začít stavět sound systémy. Akce pojede nonstop až do neděle a není vyloučeno, že se může i protáhnout do pondělí

14:35 - Tisková konference: Policie je připravena na několik variant a v součastné době monitoruje oblast. Do akce je zapojeno minimálně policistů a v případě potřeby, je v záloze jednotka z Jihočeského kraje

13:55 - Pořadatel je na louce a spolu s policií připravují prostor pro akci

12:06 - Pořadatel akce Filip Bednář je na cestě do Pelhřimova z Prahy (dle informací okolo 12:30hodin bude projíždět městem)

11:34 - Zatím klid před bouří. Na louce žlutý autobus plný "hezkých pánů s dredy" a přes ves Dobrá Voda směr Rohovka jezdí řada aut.

10:46 - První předpokládaná tiskovka Policie ČR se bude konat dnes v pátek 25. května 2007 ve 14,00 hodin v budově Okresního ředitelství Policie ČR, Pražská 1738, Pelhřimov.

10:18 - Policejní štáb je v tamním obecním úřadě již připraven.

09:31 - Na louku přijela hrstka motorkářů a žlutý autobus plný lidí.

Pátek 25. května

25.5.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 19 000 Kč

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Skladník expedice s VZV. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Náplň práce: obsluha VZV, přemisťování materiálu a uskladňování výrobků, vyskladňování zboží, údržba svěřeného skladu a provádění inventury, , Požadujeme: oprávnění na obsluhu VZV (kurz případně zajistíme), zkušenost s prací se čtečkou výhodou, základní znalost práce s počítačem, samostatnost a manuální zručnost, týmový duch, , Nabízíme: práce v jednosměnném provozu v moderním prostředí, atraktivní náborový příspěvek, motivující odměna za plnou docházku, pečlivé zaškolení a příjemný kolektiv, odborné vzdělávání v oboru a možnost učit se novým věcem, stravování v moderní jídelně nebo stravenky. Pracoviště: Conteg, spol. s r.o. - provozovna pelhřimov, K Silu, č.p. 2179, 393 01 Pelhřimov. Informace: Radka Urbanová, +420 565 300 359,702 200 550.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič ostatních speciálních 15 000 Kč

Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků) Manipulant - obsluha VZV. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracovní náplň:, - příprava materiálu pro výrobu, - manipulace s polotovary a s materiálem, - obsluha VZV, komunikace se spolupracovníky, Požadavky:, - výuční list, - zkušenost s obsluhou VZV, průkaz obnovíme, - alespoň minimální praxe, - samostatnost a manuální zručnost, Nabízíme:, - práci na HPP, zaškolení na nabízenou pozici, - odborné vzdělávání v oboru a možnost učit se novým věcem, - nástup možný ihned. Pracoviště: Conteg, spol. s r.o. - provozovna pelhřimov, K Silu, č.p. 2179, 393 01 Pelhřimov. Informace: Radka Urbanová, +420 565 300 359,702 200 550.

Výroba - Výroba Elektromechanik elektrických zařízení 22 000 Kč

Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) Elektrikář - elektronik. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM!. Pracoviště: Mez spol. s r.o., K Silu, č.p. 2489, 393 01 Pelhřimov. Informace: Pavel Haruda, +420 602 106 600.

Výroba - Výroba Seřizovači 17 000 Kč

Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) Výrobní dělník/ Operátor CNC ohraňovacího lisu. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Náplň práce: Obsluha ohraňovacího lisu, čtení výkresové dokumentace, nastavení základních programů CNC ohraňovacího lisu, změření úhlů a korekcí. , Požadujeme:, SŠ technického nebo příbuzného oboru výhodou, pracovní zkušenosti na obdobné pozici výhodou, čtení výkresové dokumentace, měření úhlů, přímek a ohybů. Práce na PC - základní znalost. Samostatnost, preciznost. Znalost anglického jazyka výhodou.. Pracoviště: Sixpointtwo s.r.o. - pracoviště humpolec, Lnářská, č.p. 1825, 396 01 Humpolec. Informace: Jana Brunová, .


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Videosouhrn 13.–15. července 2018

Školní spoj ve stromě a kosení jako české tchai-ťchi: zhlédněte videa víkendu

Francouzi se radují z vítězství na MS.
8

Triumf po dvaceti letech. Francouzi přestříleli Chorvaty a jsou mistry světa

Osobnosti regionů: Vodákům povolte dvě piva, cyklistům jedno a lyžařům žádné

/INFOGRAFIKA/ Ať si vodáci klidně sjíždějí řeky s mírnou hladinkou alkoholu, shodují se tři čtvrtiny osobností českých, moravských a slezských krajů, které oslovily regionální redakce Deníku.

Šest odvážlivců z Hodiny H vyrazilo do Portugalska

Pelhřimov – Šest mladých odvážlivců nejen z Kraje Vysočina se pod záštitou Hodiny H vydalo během červnových dnů do Portugalska. Různorodá skupina se vydala do Lisabonu na dvoutýdenní výměnu mládeže s názvem You(th) Inspire(s) Europe. „Cílem tohoto projektu, který spadá pod hlavičku programu Erasmus +, bylo především podpořit aktivní evropské občanství, rozvinout solidaritu, toleranci a sociální soudržnost mezi mladými lidmi, rozvinout a zdokonalit u účastníků kreativitu, smysl pro iniciativu a zapojení se,“ vyjmenovala Eva Havlíčková z pelhřimovské Hodiny H.

Letní kina lákají na osvědčené komedie i novinky

Vysočina – Oblíbené české komedie, pohádky i zahraniční filmy nabízejí letní kina, která neodmyslitelně patří k prázdninové atmosféře. Zhlédnout zajímavé snímky pod širým nebem mohou lidé po celé Vysočině, a to jak ve větších městech, tak i v malých vesnicích.

Do pelhřimovského Beachwellu nově míří i golfisté

Pelhřimov – Milovníkům minigolfu se minulý týden rozšířily možnosti, kam na svůj oblíbený sport zajít. Beachwell Pelhřimov totiž zahájil provoz takzvaného adventure minigolfu, který už navštívily desítky zájemců.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT