VYBRAT REGION
Zavřít mapu

TECHNO PARTY ON-LINE - PÁTEK, SOBOTA, NEDĚLE

DOBRÁ VODA U PELHŘIMOVA - Pátek, Sobota, Neděle- Byla jednou jedna louka a na ní technopárty. On-line zpravodajství.

25.5.2007
SDÍLEJ:

Tady se o víkendu uskuteční technoparty.Foto: DENÍK/reprofoto

Tak a to je tečka.

Pondělí 28. května 2007 8:18 - Akce byla z řad tamních obyvatel hodnocena kladně, spolupráce s policií byla dobrá a za to jí řada obyvatel děkuje - byli spokojení s prací Policie. Louka je v součastné chvíli uklizená a krom zválené trávy, (což byla chyba pana Nováčka, že nebyl schopen louku posekat), je v původním stavu.

TO BYL DEN NEDĚLNÍ, DEN BALÍCÍ.

22:46 - Přidáno pár fotek zúklidu po akci, z vyprošťování zapadlého autobusu azároveň, jak to tam vypadalo v neděli okolo 8 hodiny ranní.

16:43 - Zhodnocení akce Policií. Technaři se rozjíždějí domů…

Víkendová Free party u Dobré Vody na Pelhřimovsku byla ukončena dnešního dne ve 14,00 hod. Po celou dobu konání policie monitotrovala situaci jak v okolních obcích, tak na místě samém. Počty nasazených policistů se průběžně měnily v závislosti na vývoji bezpečnostní situace. V průběhu konání akce nebylo ze strany policie zjištěno narušení veřejného pořádku, distribuce drog ani podávání alkoholu mladistvým či nezletilým.

Rovněž nebylo zjištěno poškozování cizího majetku ani závažnější narušování nočního klidu či nadměrného obtěžování místních obyvatel hlukem. Zjištěny byly pouze delikty v oblasti dopravy, ze závažnějších deliktů se jednalo o pět případů řízení motrového vozidla pod vlivem alkoholu, dva případy řízení vozidla osobou bez řidičského oprávnění a několik méně závažných přestupků.

V tuto chvíli tj. 15.00 hod. se na místě nachází několik posledních příznivců techna, kteří provádí úklid. Někteří čekají na to, až budou moci odejet bez rizika řízení pod vlivem alkoholu. Policie po celý dnešní den poskytuje v rámci preventivní činnosti možnost zjištění hladiny alkoholu v dechu před započetím řízení vozidla.Tohoto bylo ve velké míře využíváno. |Zároveň se v okolních obcích budou do dnešního večera pohybovat hlídky, které budou převážně dohlížet nad bezpečností v silničním provozu.

Celou akci je možno z hlediska zájmů Policie ČR hodnotit jako zdařilou. Pravidla dohodnutá mezi organizátory akce a Policií ČR byla dodržována a chování účastníků bylo bezproblémové. mjr. Mgr. Martin Součekvelitel policejního opatření

15:57 - Je po dešti a louka je takřka uklizená od kelímků.

14:39 - Nad oblastí začala bouřka a déšť. Pořadatelům zapadl autobus do bažiny a nemůžou najít pomoc. Nikdo z tamních starousedlíků z důvodu, velikých problémů s panem Nováčkem, už z principu na jeho pozemek nepojede.

14:31 - Právě jsem se dozvěděl o další klamavé informaci z dílny ČT - Reportáž Radovana Daňka.Údajně zde byly injekční stříkačky poházené po vsi. Skutečnost že zde nebylyje potvrzenai policií. Ostatně Tv Nova, tak obratně sestříhala svou sobotní reportáž, že z toho vyšel holý nesmysl. Starosta Dobré Vody Zdeněk Smrčka mělmít údajně bezesnou noc - ve skutečnosti řekl, že čekal bezesnou noc a to z důvodu neznalosti podobných akcí.

13:19 - Hudební produkce by měla být nejpozději okolo 14h ukončena, úklid stále probíhá. Zatím nebyla jediná stížnost z řad tamních obyvatel, účastníci techna se chovali ohleduplně a to jak v obci, tak i v pohostinství. Co se týče přestupků, tak krom alkoholu za volantam bylo vše v pořádku.

12:54 - Hudba je stále slyšet, louky jsou takřka uklizené a vše probíha v naprostém klidu. Ve fotogalerii jsou umístěny fotky z nedělního jitra (stav okolo 8 hodiny)

07:49 - Akce probíhá v poklidné atmosféře, právě účastníci uklízejí louku

DEN DRUHÝ, DEN POHODOVÝ

21:14 - Dle vyjádření policie je akce naprosto bezproblémová a dementuje zpravodajjství TV Nova o strachu místních obyvatel před technaři a celou akcí. Média zbytečně nafukují informace o akci. Technopárty je nejklidnější z mnoha akcí podobného rázu. Policie a nejen ona jsou spokojeni s průběhem akce. Párty je i nadále monitorována.

19:02 - Je po dešti, odjela hrstka technařů na místě je zhruba 400lidiček, cca 150 tanečníků.Akce stále probíhá v poklidném duchu.

15:23 - V součastné chvíli, je na místě něco okolo 600 učastníků. Oblast je zasažena silnou přeháňkou. Jinak zatím bez konfliktů.

06:55 - Začínají najíždět další účastníci. - další zpravodajství už bude jen v případě problémů a výtržností, ale dle slov organizátora, nechctějí dělat problémy a přejí si aby akce proběhla v pohodě. Počasí 19st. C a oblačno.

05:30 - Akce je v plném proudu, v nočních hodinách, zde bylo, dle odhadů policie cca 600 účastníků. V tento okamžik je na místě něco okolo 350 lidí. Noc proběhla v klidu a bez problémů. Počasí: 15st. C a neprší.

Sobota 26. května

A TO BYL DEN PRVNÍ, DEN PÁTEČNÍ.

23:58 - Do tiché noci se začínají vkládat první tóny. Akce začala.

23:35 - Už neprší a stále ticho a klid. Dle policejního štábu zatím vše probíhá v poklidu. Přes ves jezdí stále mnoho aut.

21:34 - A mraky přišly, déšť přinesly. Začalo silně pršet, řada návštěvníků se schovala a někteří odjeli. Část sedí v restauraci v Dobré Vodě.

20:53 - Nad Dobrou Vodou to vypadá na déšť. Stále je jinak ticho a taneční rytmy nejsou k mání.

20:16 - Oba sound systémy jsou na místě a k tomu zhruba stovka mladých účastníků párty.

17:32 - Stále klid. Doprava v obci houstne, organizátoři dávají okolo pozemku a silnice pásky, část svých a část jim poskytla policie. Sudy piva a občerstvení jsou na místě. Místní obyvatelé jen čekají, co bude.

16:23 - Na louce o rozloze cca 4 hektary se má okolo 19 hodiny začít stavět sound systémy. Akce pojede nonstop až do neděle a není vyloučeno, že se může i protáhnout do pondělí

14:35 - Tisková konference: Policie je připravena na několik variant a v součastné době monitoruje oblast. Do akce je zapojeno minimálně policistů a v případě potřeby, je v záloze jednotka z Jihočeského kraje

13:55 - Pořadatel je na louce a spolu s policií připravují prostor pro akci

12:06 - Pořadatel akce Filip Bednář je na cestě do Pelhřimova z Prahy (dle informací okolo 12:30hodin bude projíždět městem)

11:34 - Zatím klid před bouří. Na louce žlutý autobus plný "hezkých pánů s dredy" a přes ves Dobrá Voda směr Rohovka jezdí řada aut.

10:46 - První předpokládaná tiskovka Policie ČR se bude konat dnes v pátek 25. května 2007 ve 14,00 hodin v budově Okresního ředitelství Policie ČR, Pražská 1738, Pelhřimov.

10:18 - Policejní štáb je v tamním obecním úřadě již připraven.

09:31 - Na louku přijela hrstka motorkářů a žlutý autobus plný lidí.

Pátek 25. května

25.5.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Řemeslné práce - Řemeslné práce Tesař 18 000 Kč

Tesaři Tesař - pokrývač - klempíř. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Vyučení nebo praxe v oboru tesař, pokrývač, klempíř, zedník. Jedná se o práce a obsluhu strojů ve VÝŠKÁCH!, Mzda + prémie., NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM v čase 7:00 - 16:00!. Pracoviště: Jan sivok, Za Kult. domem, č.p. 639, 394 70 Kamenice nad Lipou. Informace: Jan Sivok, +420 724 054 719.

Obchod - Obchod Obchodní zástupce 25 000 Kč

Obchodní zástupci PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ - STROJNÍ PROVOZ. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce:, -vypracování nabídek na výrobu forem,, -kontrola proveditelnosti výlisků, -výběr externích dodavatelů,, -koordinace požadavků mezi nástrojárnou a zákazníkem,, -sledování dodržování termínů externích nástrojáren, , Požadujeme:, •SŠ vzdělání technického zaměření,, •orientace ve 3D konstrukci,, •znalost konstrukce forem na plasty,, •praxe v řízení strojního provozu výhodou,, •znalost Anglického jazyka min. na úrovni B1,, •komunikativní schopnosti, kreativnost,, •ochota cestovat, flexibilita, , Nabízíme:, •práci na plný úvazek ve společnosti s dlouholetou tradicí,, •odpovídající finanční ohodnocení,, •náborový příspěvek 5.000,- Kč, •příspěvek na dopravu a na zdraví,, •odměna za doporučení nového zaměstnance,, •závodní stravování, , •dny volna navíc.. Pracoviště: Knoflíkářský průmysl žirovnice a.s., Tyršova, č.p. 707, 394 68 Žirovnice. Informace: Radka Pihávková, +420 565 356 242.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 35 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel Řidič mezinárodní kamionové dopravy. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 35000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Předem nutný telefonický či e-mailový kontakt! , Zdeněk Čermák: 602 164 516, Miroslav Čermák: 778 716 723, marketa@cermaktransport.cz. Pracoviště: Čermák-transport s.r.o., 396 01 Humpolec. Informace: Miroslav Čermák, +420 778 716 723.

Management - Řídící pracovníci v oblasti pobytových sociálních 18 120 Kč

Řídící pracovníci v oblasti pobytových sociálních služeb (kromě péče o seniory) Vedoucí oddělení chráněného bydlení. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18120 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce:, - organizace, řízení a odborné metodické vedení, - koordinace práce svěřeného úseku, - zajišťování naplňování standardu kvality v sociálních službách na svěřeném úseku, , Nabízíme: , - 8. platová třída, - nástupní plat dle stupnice platových tarifů Nařízení vlády č. 564/2006 Sb., , V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu uvedenou výše.. Pracoviště: Domov jeřabina pelhřimov, příspěvková organizace, U Elektrárny, č.p. 1965, 393 01 Pelhřimov. Informace: Michaela Šamalová, +420 565 443 926.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Videosouhrn 25. dubna 2018

Babiš stavěl májku a velbloud se před dětmi nehrbil: prohlédněte si videa dne

Do 10. ročníku úklidu veřejného prostranství v Kraji Vysočina s názvem Čistá Vysočina se zapojila i MŠ a ZŠ Jiřicích na Pelhřimovsku.
15

Charita nalákala na úklid Humpolce kolem 35 nadšenců

Na zahradě byl zloděj. Zmizely keře a okrasné rostliny

Putimov – Pelhřimovští policisté se zabývají neobvyklou krádeží, k níž došlo v noci na úterý 24. dubna v nedalekém Putimově.

Mistr nad mistry pocítil v Humpolci porážku

Humpolec – Mezinárodní mistrovství České republiky v autokrosu má za sebou letošní premiéru. Ta se odehrála, jak již velí tradice, v humpoleckém areálu. Hned úvodní závod přinesl skvělou podívanou s bohatou mezinárodní účastí.

Knihobudka v čekárně nabízí knížku do autobusu

Červená Řečice – Knihobudku, nebo spíš miniknihobudku, mají od letošního března také v Červené Řečici. Podobně jako v jiných městech a obcích i tady vsadili na to, že knihy patří k cestování.

Žďár už nevede divizi, první je Vrchovina

Vysočina – Změna lídra. Fotbalisté Žďáru padli po pěti vítězných zápasech v Šumperku a v čele je po 22. kole divize D vystřídala Vrchovina. Ta si doma poradila s Havlíčkovým Brodem.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT