Důvodem byla akce Akademie profesionálních řidičů. Ti předváděli zájemcům nejen interier kamionu, ale také podávali informace o získání řidičského průkazu. Zájemci poté mohli soutěžit o ceny v podobě řidičského kurzu na skupinu C zdarma, nebo zkušební jízdu, kterou mohou absolvovat tuto sobotu od jedné hodiny odpolední na letišti v Kámeni.

Řidič Vysočiny

Máte již program na tento víkend? Jste fanoušky rychlých vozidel? Právě Vás jistě bude zajímat následující informace

Střední policejní škola MV v Jihlavě pořádá v sobotu 26. dubna 2008 soutěž „ Řidič Vysočiny“.

Soutěž startuje na území Pelhřimovska a sice v 08,00 hodin na letišti u Kámena. Na letišti budou soutěžící plnit několik disciplín jako např. slalom nebo manévrování s vozidlem. Odtud se vydají po zatím neznámé trase. Po dobu závodu musí řidiči dodržovat pravidla silničního provozu a zároveň plnit i další úkoly, které na ně na trase čekají.

Obyvatelé Pelhřimovska se se závodníky setkají ještě jednou a sice v Pelhřimově na náměstí, kam budou závodníci přijíždět přibližně mezi 9,30 - 12,00 hodinou. Také zde na osádku vozidla čeká plnění disciplín. I diváci si přijdou na své. Po celou dobu závodu si na náměstí v Pelhřimově připravila Střední policejní škola v Jihlavě prezentaci policejní práce. Závodníci budou z Pelhřimova poté pokračovat po trase dál. Zakončení závodu bude provedeno v Polné na zámku.

Po celou dobu, kdy bude závod probíhat na Pelhřimovsku, budou zesíleny policejní hlídky, které budou zabezpečovat plynulý průběh závodu.

Pelhřimovská policie společně s pořadateli závodu srdečně zve všechny diváky, příznivce rychlých kol a pochopitelně média, na sobotní závod s názvem „ Řidič Vysočiny“.