Chce vydržet deset dní na skleněných střepech. Fiedor již v pátek přesně v 10:14, překonal svůj dosavadní rekord z roku 2000, kdy vydržel 72 hodin a dvě minuty – tedy tři dny na střepech. Fakír má v plánu na svém loži vydržet za stávajících podmínek do 6. května.

Poté se chce pokusit absolvovat poslední tři dny nejen bez přísunu potravin, ale i bez pití, se zavázanýma očima a bez možnosti slyšet.

Prvního května byl Petr Fiedor napojen na přístroje, které mají za úkol sledovat stav a chování těla v extrémních podmínkách.

Veřejnost má možnost sledovat pokus Petra Fiedora na vlastní oči. Muž ležící na střepech svůj výkon absolvuje v Domě dobrých dnů v Pelhřimově, který je otevřen od pondělí do neděle od 9 do 17 hodin. Po celou dobu pokusu se střídají u fakírského lůžka rozhodčí agentury Dobrý den Pelhřimov.

Tento pokus není jediným bláznivým kouskem tohoto rodáka z Tábora. Lze jen citovat z osobní stránky rekordmana, fakíra a kaskadéra…

Petr Fiedor dokázal v časovém limitu 3 minut plivnout 232 ohnivých plamenů. Rekordu bylo dosaženo 10. června 2006 v rámci programu 16. ročníku mezinárodního festivalu „Pelhřimov – město rekordů“.

Petr Fiedor vydržel v lehu na zádech na fakírském loži vytvořeném ze střepů, připínáčků a žiletek se zátěží na hrdle po dobu 46,32 sekund. Zátěž představoval 72 kg vážící člověk stojící plnou vahou na jedné noze na fakírově krku. Rekordu bylo dosaženo 9. června 2006 v rámci programu 16. ročníku mezinárodního festivalu „Pelhřimov – město rekordů“.

Petr Fiedor, fakír a kaskadér vydržel, poté co byla vrchní vrstva jeho oděvu napuštěna hořlavinou, stát a hořet po dobu 6:02,55 minut. Rekordu bylo dosaženo v Ostravě – Hrušově dne 14. dubna 2006 v rámci natáčení pořadu České televize Neuvěřitelný svět rekordů a kuriozit – speciál.

Ve středu 8. června ulehl fakír Petr Fiedor, muž s posunutým prahem bolestivosti, na střepy z 10 lahví rozbitými před zraky rozhodčích z Agentury "Dobrý den" a poté na jeho hruď v průběhu 4:09:33 hod. plnou vahou vstoupilo 8694 lidí. Celkový součet hmotností činil 510 844,7 kg a každý z 23členné skupiny přecházejích ušel v průměru přes 12 km!! Pokus, který proběhl v rámci festivalu „Pelhřimov - město rekordů“ byl monitorován L. Siegerem - ČVUT - FEL, katedra fyziky vyučujícího fyziku a fyzikální metody v medicině (rovněž na UBMI - ústav biomedicínského inženýrství při ČVUT).

Petr Fiedor dokázal ujít bos po ostrých kombajnových břitech vzdálenost 7,2 m. Břity byly zakomponovány do základního rámu tak, že tvořily dvouřadou kolejnici s roztečí 200 mm a o délce 800 mm. Ke svému pokusu používal dva kolejnicové komponenty a to tak, že po jednom šel a druhý mu asistent překládal zezadu dopředu. Rekordu bylo dosaženo 11. června 2004 v rámci 14. ročníku mezinárodního festivalu „Pelhřimov - město rekordů“.

Petr Fiedor vydržel po dobu 23,53 s ležet na fakírském loži z různých ostrých předmětů (střepy, připínáčky, rybářské háčky, žiletky), přičemž na jeho těle po celou tuto dobu stálo 7 lidí o celkové hmotnosti 563,6 kg. Výkonu bylo dosaženo 14. června 2003 v rámci 13. ročníku mezinárodního festivalu rekordů, kuriozit a piva Budvar v Pelhřimově.

Petr Fiedor dokázal v průběhu 6,24 min obrátit holýma rukama 36x za sebou pečící se biftek. Smažení proběhlo až do konečné úpravy na pánvičce plné rozpáleného slunečnicového oleje (hloubka 2 cm) bez použití jakýchkoli ochranných pomůcek. Výkonu bylo dosaženo na veletrhu PRAGAFLOREA 2003, dne 13. března ve veletržním areálu PVA Letňany v Praze.

Petr Fiedor se nechal polít 0,5 l směsi benzínu, bezbarvého laku a hořlaviny na bázi napalmu a zapálit. Po rozhoření uběhl rekordní vzdálenost 216,9 m. Výkonu bylo dosaženo 28. ledna 2003 v Mladé Vožici. Za tento rekord Petr Fiedor získal 12. června 2004 nominaci na titul rekordman roku 2003.

Petr Fiedor udržel vertikálně v ústech po dobu 26,36 sekundy hořící kostku pevného podpalovače o rozměrech 2 x 3 x 4 cm. Rekordu bylo dosaženo 10. ledna 2003 v Brně v rámci programu probíhajícího v expozici Pelhřimov - město rekordů na veletrhu REGION TOUR 2003 v areálu BVV.