Napište nám, co si myslíte o stavu silnic. Pomožte i sami sobě tím, že nám řeknete, která silnice volá po opravě nejnutněji. Vyfoťte zničenou komunikaci a pošlete nám ji do redakce, na emailovou adresu: vilem.dolezal@denik.cz. Redaktoři Pelhřimovského deníku se již budou ptát za vás na otázky týkající se obnovy komunikace.

Letos mezi kritické úseky, které mají firmy v plánech, patří komunikace III. třídy od Rynáreckého rozcestí přes Vokov po rozcestí Libková Voda – Pelhřimov. Dále se bude pokračovat s opravou komunikace II/112 a to v úseku od Zajíčkova do Horní Cerekve. V současné době začala rekonstrukce komunikací v centru Horní Cerekve, kde bude řada uzávěrek a objížděk.

Horní Cerekev - Do pěti etap je rozdělena plánovaná rekonstrukce kanalizační a vodovodní sítě a silnic v Horní Cerekvi, na které se podílí město společně s krajem Vysočina. S první uzavírkou musejí především řidiči počítat od pondělí 14. dubna, kdy se uskuteční předání staveniště dodavatelům prací, firmám Swietelský a VHS Vysočina.

„V této první fázi bude zcela uzavřena ulice Březinova, a to od kulturního domu až po náměstí T. G. Masaryka. Objízdná trasa do města povede z Počátek přes Polesí, Bělou a Hříběcí,“ informoval starosta Horní Cerekeve Jaroslav Andrle. Autobusová doprava a místní provoz budou v obou směrech vedeny přes Horní Ves a Hříběcí