Návštěvníci expozice pelhřimovského Muzea rekordů a kuriozit mohou od začátku letošního roku naleznout své jméno v obřím stolním kalendáři vyrobeným firmou Bobo Blok.

Nový exponát budí po zásluze jejich obdiv, proto se Agentura Dobrý den rozhodla nabídnout podobnou možnost i návštěvníkům veletrhů cestovního ruchu GO a REGIONTOUR 2008 v Brně.

Nej, nej, největší

Od čtvrtka do neděle se budou moci pokochat pohledem na dva metry dlouhého a 94 cm širokého krasavce, i další maxiexponáty.

Mezi ně patří například třímetrový zubní kartáček, třímetrový malířský štětec, obří funkční konvička na čaj nebo dvoumetrový krasohled.

Novinkou v agenturní expozici se stane také veletržní kino - velkoplošná videoprojekce nejlepších a nejnapínavějších momentů uplynulých ročníků festivalu Pelhřimov - město rekordů.

Chybět samozřejmě nebudou ani živá vystoupení rekordmanů.

Na sobotní dopoledne připravila Agentura Dobrý den společně s hudební formací Marimba club i rekord pro návštěvníky veletrhu - společné hraní na rytmická vajíčka, která si pak budou moci odnést jako upomínku na ojedinělou hudební show.

Jak vidno, veletrhy GO a Regiontour 2008 v Brně stojí za návštěvu nejen kvůli bohaté nabídce dovolených, zájezdů a expedičních programů, ale i tradičně netradičnímu doprovodnému programu.

Soutěž o Českou knihu rekordů

Pelhřimov - II. otázka - Mezi nejokukovanější exponáty pelhřimovského Muzea rekordů a kuriozit patří nejmenší motocykl v České republice, na němž jeho tvůrce - pan Aleš Spirman - jezdí rychlostí až 55 km/h.

Dobrý den na veletrhu v Brně

Pozvánka do Brna na Veletrh Regiontour 2008
 
Pelhřimov - Pelhřimovské Muzeum rekordů a kuriozit představí jako každoročně na veletrzích cestovního ruchu GO a REGIONTOUR 2008 v Brně nové exponáty a rekordmany.