V novém pavilonu má zázemí například neurologie, urologie, dětské oddělení včetně pohotovosti či gynekologicko - porodnické oddělení. Pelhřimovská nemocnice tento nový pavilon představí veřejnosti na dni otevřených dveří, který se koná příští týden. „Den otevřených dveří pro veřejnost se uskuteční v pátek 18. srpna od deseti hodin dopoledne do sedmnácté hodiny,“ pozvala zájemce mluvčí pelhřimovské nemocnice Alexandra Knapová.

Lidé si mohou prohlédnout nové a moderní provozy dětského oddělení, gynekologicko-porodnického oddělení a neurologického oddělení. „Zároveň zpřístupníme i ambulance, které se v nové budově nacházejí - urologické ambulance, dětské odborné ambulance, lékařská pohotovostní služba pro děti a dorost či ambulance praktického lékaře pro děti a dorost,“ doplnila mluvčí Knapová.

Zdroj: Youtube

Na prohlídku mohou lidé přijít bez předchozího objednání. Komentované skupinové prohlídky budou možné v pravidelných půlhodinových intervalech. První prohlídka začíná v deset dopoledne a poslední o půl páté odpoledne. Ve skupině přitom může být maximálně třicet lidí.