Téměř tři měsíce se snažila společně s dalšími 14 finalistkami dodržovat jídelníček a pravidelně cvičila. Úsilí se vyplatilo, Anna se cítí líp a dokázala se zbavit přebytečných tuků. Za týden ji čeká konečné zúčtování v resortu Svatá Kateřina v Počátkách.

„Jsem zvědavá, jak finální měření dopadne. Přiznám se, že se v posledních týdnech nevážím, spíše se snažím postavu modelovat," uvedla Prokůpková, která už zná finální rozvrh posledního víkendu ve Svaté Kateřině.

„Těším se na líčení a fotografování, to bude něco nového, tak si to chci užít," dodala sympatická mladá dáma. Jak sama říká, je ráda, že se do soutěže přihlásila. Nákupy si nyní plánuje, jídelníček konzultuje s dietologem Pavlem Suchánkem a cítí se mnohem lépe. „Z velké části se mi daří jídelníček dodržovat, i když občas si v jídle přeci jen dopřeji," přiznala se bez okolků Prokůpková.

Před dvěma týdny jela na velký nákup a stavila se v oblíbené kavárně, kde si dala jahodový dort. Sladké má ráda, takže ho ze svého jídelníčku nechce úplně vyškrtnout.

Blížící se finále, kde se rozhodne o vítězce, si Anna nepřipouští. Soutěž bere spíše jako životní motivaci, kdy dělá něco užitečného pro sebe a své tělo. „Je to náročné jak na čas, tak i na finance, ale stojí to za to," uzavřela téma Anna Prokůpková.

Na závěrečném vyhodnocení akce se budou podílet také čtenáři Deníku. Od dnešního dne mohou pro svou favoritku hlasovat na webových stránkách Deníku v záložce Fit s Deníkem.