Jdi za štěstím. Tak se jmenuje koncert, na kterém přední čeští muzikáloví zpěváci Marian Vojtko a Bohuš Matuš zazpívají neznámější hity Karla Gotta. Jejich vystoupení začíná v úterý šestnáctého ledna na Velké scéně kulturního domu Máj od devatenácti hodin.

| Video: Youtube

Život, sex a smrt u indiánů je název vystoupení, se kterým do Pelhřimova dorazí herec Jaroslav Dušek. V Divadle L. Lipského pobaví svým humorem a nadsázkou návštěvníky společně s Mnislavem Zeleným Atapamou, který má zkušenosti se soužitím s amazonskými indiány. Jejich představení začíná v pátek šestadvacátého ledna ve dvacet hodin.

| Video: Youtube

Na jevišti jen s doprovodem klavíru. Tak se představí návštěvníkům na Velké scéně kulturního domu Máj zpěvák a herec Vojtěch Dyk. Při téměř dvouhodinovém koncertě nazvaném Intimity s klavírem Dyka doprovodí na klavír Jan Maxián. Oba muzikanti jsou členové bývalé skupiny Nightwork. Fanoušci Vojtěcha Dyka se mohou na koncert těšit ve čtvrtek čtrnáctého března od sedmé hodiny večer.

| Video: Youtube

Příznivci tvrdší hudby si přijdou v Pelhřimově na své o týden později. Do města přijede kapela Trautenberk společně se skupinou Cocotte Minute. Dvouhodinový koncert se koná v pátek dvaadvacátého března v osm hodin večer.

| Video: Youtube

O dva týdny později, tedy v pátek pátého dubna, se na jeviště kulturního domu Máj postaví Matěj Ruppert a známá česká kapela Monkey Business. Jejich vystoupení začíná rovněž v osm hodin večer. Komik Lukáš Pavlásek přijede do Pelhřimova představit svou druhou one-man show nazvanou Planeta slepic. Na jeviště Divadla L. Lipského se český komik postaví ve čtvrtek čtvrtého dubna v sedm hodin večer.

| Video: Youtube

Netradiční koncert kapely Wohnout s banjem, pozounem, houslemi či xylofonem si mohou přijít fanoušci užít v sobotu třináctého dubna. Kapela přijede do města s jejím Unplugged turné. Vystoupení Wohnoutů začíná v Divadle L. Lipského v sedm hodin večer.