Jako nejzdařilejší byl vyhodnocen snímek pana Pávka a Otíka Rákosníka od Hany Pavlíkové ze Sedlice. Stříbrná příčka patří Janě Nápravníkové z Pelhřimova za piráta z Karibiku a třetí příčku si vysloužila 3.B v akci (Mach a Šebestová). Zvěčnila ji Lenka Urbánková z Košetic.

Výherci si ve středu odpoledne přišli do pelhřimovského obchodu Ptákoviny pro hodnotné ceny, které do soutěže věnoval nejenom pořádající Deník a Ptákoviny, ale i sponzoři: pivovar Poutník Pelhřimov a velkoobchod s hračkami Teddies.

Výherkyním gratulujeme a všem ostatním, na které se letos štěstí neusmálo, děkujeme za účast.

V pelhřimovské prodejně Ptákoviny se včera podařilo předat ceny za soutěž prvnímu i druhému výherci, přičemž oba s sebou vzali i objekty svého fotografování. Zleva je Hana Pavlíková, která při masopustu v Kletečné fotila Jakuba Dostála (Otík, třetí zprava) a Lukáše Svobodu (pan Pávek, druhý zprava).  Druhým oceněným byla Jana Nápravníková (třetí zleva), která fotila svého bratra Vojtěcha (stojí před ní) alias piráta z Karibiku – druhá zleva je matka obou sourozenců. Zcela vpravo pak stojí majitel Ptákovin Jaromír Kašpar. Pirát z Karibiku i Otík s panem Pávkem potvrdili, že se jim v maskách chodilo dobře.