Přesto se pořadatelům z Agentury Dobrý den nechce úplně zahodit práci a energii, kterou do příprav už investovali. „Tradiční rekordy letos alespoň trochu připomene akce Rekordy v karanténě. V prostorách zahrady Muzea rekordů a kuriozit pro tuto příležitost vytvoříme venkovní výstavu s názvem 30 let pelhřimovských rekordů. Zájemci ji mohou navštívit od 8. do 14. června,“ pozval Miroslav Marek, prezident Agentury Dobrý den Pelhřimov.

Každý den v průběhu konání výstavy se tady navíc někdo pokusí o zápis do České knihy rekordů. „Ani diváci o tyto výkony nepřijdou. Akce Rekordy v karanténě budeme streamovat na sociální sítě. Zájemci ji budou moci sledovat v přímém přenosu a následně také v dokumentu, který při této příležitosti vznikne,“ lákal Marek.

Fanoušci pelhřimovské agentury se mohou těšit například na siláka René Golema Richtera nebo třeba otužilého Muže v ledu.

K pelhřimovskému festivalu neodmyslitelně patří i uvedení slavných osobností do Rekordmanské síně slávy. I o něj příznivci rekordů nepřijdou. „Předání výročních cen Rekordman roku letos proběhne průběžně v několika etapách a při různých příležitostech. Do síně slávy Muzea rekordů a kuriozit uvedeme, kromě jiných, i pana Jiřího Suchého, jakožto nejdéle působícího herce, zpěváka a autora 125 her,“ prozradil Marek.

Přidá se tak k osobnostem, jako jsou Karel Gott, Jiří Holík, Martina Sáblíková, cestovatelé Hanzelka-Zikmund, manželé Zátopkovi nebo třeba Kateřina Neumannová.