Dominic Miller byl z koncertu nadšený, protože mu aplaudovala celá pacovská sokolovna, která doslova praskala ve švech. Koncert si totiž nenechalo ujít přibližně 400 lidí. Miller musel přidávat několik dalších skladeb a po koncertě se asi půl hodiny lidem podepisoval na pohlednice, vstupenky a CD.
Ohlasy všech členů v kapele byly velmi pozitivní. Rodák z argentinského Buenos Aires do Pacova zavítal po koncertech v Mnichově a ve Vídni. Na dotaz, co říká na to, kde bude hrát, uvedl, že je to skvělé místo, pokud přijde plný sál, bude dobrý zvuk a lidem se to bude líbit. To vše se splnilo. „O skvělý zvuk se postarali zvukaři od Dana Bárty, který vystoupil před Millerem. Závěrečnou skladbu Dana Bárty, kterou byla Stingova píseň Seven Days z alba The Summoners Tales si s kapelou zahrál i sám Dominic Miller. Ten zůstal v Pacově i s kapelou  v neděli, kde se mu o program postarala místní organizátorka Jana Hrušková,“ přiblížil pro Deník za organizátory Vladimír Raszka. V noci z neděle na pondělí se celá kapela přesune na letiště do Prahy, odkud odletí na další koncert do litevského Vilniusu.
Dominic Miller patří v hudebním světě mezi zkušené profesionály. Obdivuhodné, a zcela nepřehlédnutelné, je jeho těsné propojení se Stingem, které trvá již téměř čtvrtstoletí. Miller se podílel na více než dvou stovkách alb zpěváků zvučných jmen. Mezi nejzajímavější počiny patří jeho spolupráce s umělci jako jsou například Peter Gabriel, Bryan Adams, Rod Stewart, Paul Young nebo Luciano Pavarotti.  V letošním roce Miller hostuje také na koncertech Paula Simona.