Předchozí
1 z 5
Další

Stanislava HorákováStanislava HorákováZdroj: Deník/Denisa Krejčí

Klikněte a podívejte se, kde všude jsme už byli a co zajímavého jsme tam zjistili.Klikněte a podívejte se, kde všude jsme už byli a co zajímavého jsme tam zjistili.Zdroj: DeníkStanislava Horáková, 47 let, dělnice

Jde to. Ale na to, že Kamenice není tak malá, je tu podle mě strašně málo pracovních příležitostí. Jinak je tady hezky. Když člověk vyrazí kolem Kamenice třeba na procházku, tak má kam jít.

Pavel TišinskýPavel TišinskýZdroj: Deník/Denisa Krejčí

Pavel Tišinský, 81, důchodce

Celkem dobře. Služby tady ale mizí. Byla tady Komerční banka, tu zrušili, Spořitelna je tu bez pokladny. Pak musím dojíždět a řešit tyto záležitosti jinde. A pošta otevírá v pondělí a ve středu až v jedenáct hodin a pak stojí fronta až na ulici. Jinak Kamenice je město pěkné.

Michala PlacháMichala PlacháZdroj: Deník/Denisa Krejčí

Michala Plachá, 27 let, učitelka ve školce

Kamenice je pro mě ideálním místem pro život. Já osobně preferuji venkov před velkými městy. Díky počtu obyvatel, které Kamenice má, se většina lidí zná. To mi dává pocit domova. Naše město je i vizuálně moc pěkné. Dobře udržované a čisté. Navíc je obklopené překrásnou přírodou. Podle mého názoru v Kamenici najdeme vše, co potřebujeme. Od lékařské péče, spotřebního zboží, vzdělání, kultury, sportovních činností až po volnočasové aktivity.

Marie FlorišováMarie FlorišováZdroj: Deník/Denisa Krejčí

Marie Florišová, 68 let, důchodkyně

Dobře se mi tu žije. Jsme tu spokojená. Dá se tady všechno zařídit, obchodů je tady taky dost. Mám to tady ráda a líbí se mi tu.

Karel SlunečkoKarel SlunečkoZdroj: Deník/Denisa Krejčí

Klikněte a podívejte se, kde všude jsme už byli a co zajímavého jsme tam zjistili.Klikněte a podívejte se, kde všude jsme už byli a co zajímavého jsme tam zjistili.Zdroj: DeníkKarel Slunečko, 26 let, pracovník ve strojírenství

V Kamenici se mi žije skvěle. Nejsem vůbec typ do velkoměsta a potřebuji kolem sebe lidi, které znám a rybníky, louky, lesy a celkově přírodu za rohem. I když to takhle cítím a Kamenice je bezesporu ideální místo pro to, jak si představuji život, tak určitě má i pár šrámů a vad na kráse, které se ale s minimem snahy dají vyřešit. Mluvím hlavně o komunikaci města s občanem a celkově pomyslná propast mezi obyvatelem a zástupci města. Je to opravdu škoda. Od volených zástupců necítím jako občan tu touhu udělat město opravdu od srdce lepší a zkusit dělat něco „navíc“ a naopak cítím, že se některé problémy odsouvají a přehlíží. To je ale můj subjektivní pocit, na který ať si udělá každý občan obrázek sám.