Velká zábava čeká ty nejmenší v neděli od 10.30 hodin v humpoleckém kině. S aktivním zapojením dětí do vystoupení se rozhodně počítá. Michal zasvětí malé účastníky do magické hry, a to nejen s rekvizitami vyrobenými ze známé samolepící pásky. Navíc je kouzelný Michal první hračkou na světě, která si může vybrat, kdo si s ní bude hrát. Během hodinového vystoupení bez přestávky se děti rozhodně nudit nebudou.

Rozvíjí fantazii

Michal Nesvadba je už jedenáctým rokem autorem scénářů a zároveň také tváří populárního dětského televizního pořadu Kouzelná školka. Jeho představení je založeno na jednoduché formě humoru.

Michal si hraje s věcmi, které jsou pro děti známé a které je obklopují. Ukazuje jim, co všechno s těmito na první pohled obyčejnými předměty jejich kamarád Michal dokáže a díky těmto nápadům mohou děti rozvíjet svou fantazii.

Jak řekla vedoucí humpoleckých kulturních zařízení Marcela Kubíčková, představení je už zcela vyprodané. „Vrátilo se nám sice osmnáct lístků z nevyzvednutých rezervací, ale ty jsme nabídli náhradníkům, na které se v předprodeji nedostalo. Ti samozřejmě nabízené vstupenky neodmítli, takže budeme mít plné hlediště,“ uzavřela spokojeně Marcela Kubíčková.

Aneta Slavíková, Nela Kyselová