Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Úřady na Pelhřimovsku fungují mezi svátky téměř beze změn

Pelhřimovsko – Ohlásit změnu trvalého bydliště, požádat o výměnu občanského nebo řidičského průkazu nebo zaplatit letošní poplatky. Vyřídit si neodkladné záležitosti můžou lidé ve městech na Pelhřimovsku také v posledním letošním týdnu.

27.12.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/ Archiv

Úředníci pracují prakticky stejně jako v každé jiné dny. Úřední hodiny v pondělí a ve středu od osmi do pěti zůstanou mezi vánočními svátky a Silvestrem zachovány na Městském úřadě v Pelhřimově.

Na dlouhé fronty se připravují hlavně na odboru dopravy. „Úřední dny a hodiny jsoui v období svátků stejné jako vždycky. Takže například opozdilci, kteří si přijdou tento týden vyřídit na poslední chvíli řidičské průkazy, mají ještě šanci. Pouze v pátek 31. prosince nebude úřední den,“ upozornil Jiří Matiášek, vedoucí pelhřimovského odboru vnitřních věcí.


Úředníci v Humpolci budou pracovat celý týden, běžně jako v jiné dny. V pondělí a ve středuje úřad otevřen od osmi do sedmnácti hodin, v úterý a ve čtvrtek od osmi do 14.30 hodin.

„Na Silvestra budeme občanům k dispozici od osmi do třinácti hodin,“ informoval tajemník humpolecké radnice Jiří Fiala. Vedoucí odboru vnitřních věcí Marie Rojková dodala.

„Co se týká výměny řidičských průkazů, tak u nás je zatím klid. Lidé to zřejmě nechávají na poslední týden. Uvidíme, jak to tento týden bude vypadat,“ sdělila Rojková.


V Pacově bude úřad otevřen rovněž běžně. V pondělí a ve středu od osmi do 11.30 hodin a poté od 12.30 do 17 hodin. V úterý od 8 do 11.30 a dále pak od 12.30 do 14 hodin. Ve čtvrtek je neúřední den a v pátek silidé mohou věci vyřídit od 8 do 12 hodin.


„V Kamenici nad Lipou máme klasickou otevírací dobu úřadu. Kromě pátku 31. prosince, kdy máme zkrácenou pracovní dobu do 11.30 hodin,“ informoval starosta Kamenice nad Lipou Ivan Pfaur.

V ostatních dnech je provoz úřadu beze změn, avšak s menší obsazeností. Úřední hodiny na černovickém městském úřadě mezi svátky jsou stejné, jako po celý rok.

„Nemáme omezení provozu, s výjimkou úředníků, kteří potřebují dobrat dovolenou. Občany, pokud si budou chtít na úřadě cokoliv vyřídit, to neomezí. Máme tedy otevřeno každý den od sedmi do 11 hodin a pak po obědě od dvanácti do 15.30 hodin. Jen v pátek máme celoročně pouze dopoledne,“ nastínil otvírací dobu mezi svátky starosta Černovic Jan Brožek.

Ten dodal, že úřad nemá úřední hodiny jako takové, úředníci na úřadě jsou a pracují a je možné s nimi řešit problémy kdykoli v pracovní době.

Autor: Alexandra Knapová

27.12.2010
SDÍLEJ:
Policie ČR. Ilustrační foto.

Policisté si volební místnosti ohlídají i letos

Ilustrační foto.

Od sokolovny zmizel červený golf

Pelhřimovský domov pro seniory dává šanci na přijetí výhradně místním

Pelhřimov – Domov pro seniory v Pelhřimově stanovil nová pravidla pro přijímání osob. Místo v něm získají pouze občané ze spádové oblasti Pelhřimova. Domov má i další plány do budoucna. Chce rozšiřovat kapacitu a získat certifikaci Značka kvality.

Rodiče v Pelhřimově vysází stromy za své potomky

Pelhřimov – V okolí Pelhřimova se ve čtvrtek odpoledne objeví 63 nových stromků. Vysadí je rodiče nových občánků v lokalitě za vodojemem v Pelhřimově směrem od Vlásenické ulice ke Starému Pelhřimovu.

Libkovankafest láká na dechovku do Častrova už potřetí

Častrov, Libkova Voda – Milovníci dechovky už potřetí zamíří do Častrova. V sobotu 21. října se v tamním kulturním domě uskuteční třetí ročník Libkovankafestu, jemuž dala jméno dechová muzika Libkovanka, která působí v nedaleké Libkově Vodě.

Martin Lank: Největší klad programu Realistů je jeho reálná splnitelnost

Jihlava - Jedním z největších překvapení voleb před čtyřmi lety na Vysočině byl poslanecký mandát pro Martina Lanka. Ten kandidoval za hnutí Úsvit a získal více hlasů než poslankyně za ODS. Do voleb jde Martin Lank i letos, a to na kandidátce Realistů

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení