„Od pondělí máme v akci vánoční kosmetické balíčky. Ty jsou se slevou až pětasedmdesát procent. Jiné zboží zatím zlevňovat nebudeme,“ komentovala vedoucí pelhřimovské pobočky Rossmann Martina Fišerová.


Rovněž slevy oblečení se pohybují až kolem padesáti procent. Například pelhřimovská prodejna Alpine Pro připravila pro své stálé zákazníky, kteří vlastní slevovou kartu pětadvacetiprocentní slevy na veškerý sortiment.

Akce platí odpondělka a potrvá až do tohoto čtvrtka. „Pro ostatní zákazníky platí sleva třicet až padesát procent, ale pouze na vybrané zboží,“ přiblížila vedoucí prodejny Naďa Raušová.


Mnohem levnější jsou nyní také potraviny. Do konce roku může nakupující narazit na slevy pečiva, jogurtů nebo například vína v každém z obchodních řetězců, ať už jde o supermarkety nebo hypermarkety.


Slevy hraček


„Vyrazila jsem do Kauflandu. V neděli měli zlevněné vánoční cukroví, různé druhy perníků, ale i mléčných nápojů. O zlevněných vánočních dekoracích či hračkách o padesát nebo šedesát procent ani nemluvím,“ řekla s úsměvem nakupující Marie Černá z Pelhřimova.


Nejvíce se dá ušetřit na dražším zboží. Slevy nabízejí i prodejny s nábytkem či elektronikou. Například v prodejně Expert elektro v Pelhřimově slevy dosahují až 65 procent.

„Téměř veškeré zboží máme v akci. Televize zlevňujeme o deset procent,“ informoval včera prodávající.


Rovněž slevy bot se pohybují až kolem padesáti procent. V pelhřimovské obuvi Deichmann můžete vybrané páry koupit jenom za stovku.