Policisté na Jihlavsku řešili nehodu, při které řidič vystupoval z auta a spolujezdkyni řekl, ať vyndá klíček ze zapalování a jde za ním do obchodu. Žena místo aby klíček vyndala, tak s ním otočila a auto nastartovala. Naneštěstí měla zařazenou rychlost a auto se rozjelo a nabouralo vozidlo před ní. Spolujezdkyně dostala pokutu.

U Mohelna na Třebíčsku se srazily dvě starší ženy na jízdních kolech. Jedna z nich při nehodě zemřela.

Starší řidič ve Škodě 120 zavinil na Jihlavsku nehodu, kdy se střetl s nákladním autem. Po zhodnocení místa nehody policií byl požádán, aby s autem odjel a uvolnil tak silnici. Řidič si sedl na zadní sedadlo a hledal něco za sedačkami, když se ho policisté ptali, co dělá, tak jim řekl, že hledá ruční brzdu.

V ulici Táborská v Pelhřimově zaparkoval řidič octavii a šel si něco koupit do obchodu. Najednou si všiml, že se mu auto rozjíždí. Svým tělem se ho snažil zepředu zastavit. To se mu povedlo, ale ve chvíli, kdy si chtěl přešlápnout, tak ho auto přejelo a utrpěl zlomeninu bérce.

Policejní hlídka přistihla řidiče ve Žďáru nad Sázavou při řízení v opilosti. Na místě přišel o řidičák a druhý den ráno ještě pod vlivem se rozhodl, že do auta znovu usedne a navíc se vyboural.