„Vyžadoval po mě sexuální praktiky a osahával mě. Když jsem odmítla, začal mě fackovat a kopal mě do břicha,“ vypovídala u soudu se slzami v očích manželka obžalovaného. Ta v důsledku poranění, které jí manžel údajně způsobil, skončila v nemocnici s mnoha pohmožděninami.

Jak u soudu dále vypověděla, napadení by na policii nenahlásila. Učinila tak až poté, co se jí udělalo po incidentu nevolno a musela odjet do nemocnice. Udání podala na základě doporučení lékařů.

Obžalovaný se bránil tím, že celou situaci vyprovokovala manželka. Podle něj manželský svazek už dva roky nefungoval a to kvůli tomu, že žena vyvolávala hádky kvůli malichernostem. „Je to všechno lež. Napadla mě žena, a roztrhala mi oděv,“ řekl u soudu obžalovaný, který jak dále uvedl, ihned po onom incidentu odjel vše ohlásit na policii do Pacova. Jak dále u soudu vyplynulo, muž udržuje už dva roky nemanželský vztah, o kterém žena věděla.

Vzhledem k nejasnostem a protichůdným vyjádřením obou stran byl soud odročen na 23. června. „K dalšímu jednání budeme předvolávat tři svědky,“ sdělil soudce Jiří Zach.