Svůj vztah tam totiž zpečetili milovníci extrémní sportů Urszula Sembolová a Miroslav Bebar z Prahy. A toto místo si ke svatbě nevybrali náhodou. „Svatba na letišti je pro nás jako parašutisty naprosto normální, nepovažujeme to za nic netradičního. My sem o víkendech jezdíme skákat, trávíme tu spoustu času a máme to tu moc rádi. Navíc jsme si říkali, že to bude i pro hosty zajímavé," přiblížil Bebar.

A jeho manželka se smíchem dodala: „Žádnou jinou svatbu jsme neměli, tak to nemůžeme srovnávat. Někdo má svatbu na zahradě, my na letišti."
Henčovské letiště si ale vybrali ještě z jiného důvodu. „Manželka pochází z Českého Těšína, já jsem z Prahy. Henčov je tak trochu na půl cesty mezi těmito městy," doplnil novomanžel.

A jak to u takovýchto svateb bývá, i obřad se nesl v neformálním duchu. Přispěl k tomu i oddávající  Milan Kolář, který si pro ženicha s nevěsto připravil nejedno překvapení. Například ženich musel ochutnat mořské plody, které normálně moc nemusí. A po celou dobu obřadu nesmělo samozřejmě chybět mohutné povzbuzování a fandění ze strany svatebních hostů, zejména kamarádů parašutistů.

Po obřadu na svatebčany čekala hostina a velká party, která se protáhla až do noci. „Pro kamarády máme připravené i vyhlídkové lety a seskoky padákem," doplnila Sembolová.

Ula a Míra se seznámili asi před třemi lety v cestovní agentuře zaměřené na extrémní zážitky, kde pracovali jako průvodci. Ve volném čase je s největší pravděpodobností potkáte na kole, pod vodou, vysoko v horách nebo ve vzduchu. Ale mají ještě jednu společnou vášeň – a tou je jablečný štrúdl.