A právě Vlasta Redl vystoupí ve čtvrtek večer v humpoleckém klubu Radio. Tento moravský zpěvák, textař, skladatel a multiinstrumentalista Humpolec nenavštívil již dlouhou dobu, a tak mají jeho fanoušci ve čtvrtek jedinečnou příležitost poslechnout si jeho koncert, který začíná v klubu úderem dvacáté hodiny.

Redl ve své tvorbě dokáže skloubit hned několik hudebních žánrů, které spolu zdánlivě vůbec nemohou souviset. Vždyť co má společného lidová muzika, rock, bigbít a folk? Kupodivu, na Redlových koncertech posluchači zjistí, že společných jmenovatelů je nesčíslně a dobrá muzika je jen jedna.

Přesvědčí o tom také alba, která tento hudebník vydal jak sólově, tak ve spolupráci s dalšími interprety. Jeho diskografie je určitě úctyhodná. Čítá totiž téměř šest desítek hudebních nosičů. Vlasta Redl se ale neodříká ani filmové a divadelní hudby. Zmínit můžeme například účast na muzikálu Kubo, hudbu pro představení Rok na vsi nebo Silnice, nebo scénickou hudbu pro rozhlasovou hru Liška Bystrouška.