Jak uvedla vedoucí humpoleckého kulturního střediska Marcela Kubíčková, náhradní termín byl stanoven na pátek 24. dubna. Vstupenky zakoupené na 30. ledna zůstávají v platnosti na termín 24. dubna. Pokud někomu dubnový termín nevyhovuje, můžete vstupenky vrátit v infocentru.

Francouzská komedie Sbohem, zůstávám! si po uvedení na divadelní prkna rázem získala srdce diváků a stala se největším hitem pařížské divadelní sezony 2012. V rozverné frašce Isabelly Mergaultové figuruje klasický vztahový čtyřúhelník – manžel, manželka, milenec a soused.

Hra oplývá lehkými dvojsmysly. V hlavních rolích humorného příběhu, který baví ne lacinou lechtivostí, ale spíše tou mezi řádky sdělenou, diváci uvidí také rodačku 
z Vysočiny – Ivu Janžurovou, která pochází ze Žirovnice. Po jejím boku se objeví Jana Paulová, Pavel Zedníček a Jaromír Dulava.

Autorku hry Isabelle Mergaultovou zná české publikum třeba díky seriálu Navarro, ale také z celovečerních filmů jako je Šok, kde 
se objevila po boku Alaina Delona, nebo Příští léto, kde si zahrála s Philippem Noiretem. Jako scenáristka a režisérka získala i prestižní cenu César za komediální drama Ó, jak jsi krásný.