Od 29. června mohli jít příznivci tohoto už tradičního letního programu na pelhřimovské Masarykovo náměstí postupně na devět vesměs pátečních akcí, osm koncertů a jedno vystoupení Tanečního klubu. „Zůstali jsme u modelu, který jsme si ověřili už před rokem. Potvrdilo se nám, že je páteční večery jsou pro návštěvníky asi nejlepší,“ ohlédl se za skončenou letní sérií jeden z organizátorů programu U Stromečku Jindřich Štěrba.

Příznivý ohlas měla podle něho i skladba koncertů, v němž nechyběly „stromečkové“ stálice jako Luboš Rafaj a Petr Taks, Jazz Pilgrim nebo Václav Polanský & On Air. „Podle reakcí, které se ke mně i mým kamarádům, s nimiž program připravujeme, donesly, se koncerty líbily,“ tlumočil postřehy Jindřich Štěrba. „Samozřejmě, že hodnocení vyznívá dobře i díky pěknému letnímu počasí, které většině akcí přálo,“ dodal organizátor.

Cyklus koncertů a dalších stylových akcí U Stromečku by se měl i letos vrátit, až bude v rohu Masarykova náměstí stát skutečný stromeček, přesněji řečeno velký vánoční strom. „Plánujeme, že i letos zorganizujeme prosincový program,“ vzkázal zájemcům o kulturní dění na pelhřimovském Masarykově náměstí Jindřich Štěrba.

Ilustrační foto.
Bouřka zaměstnala hasiče dvanáctkrát