Výstavním sálem tamního muzea na Dolním náměstí se v pondělí 9. března od devatenácti hodin budou rozléhat tóny šansonů. Zpěv Chantal Poullain doprovodí kapela ve složení Štěpán Markovič (saxofon), Ondřej Kabrna (klavír) a Vít Švec (kontrabas).

„Sál má kapacitu zhruba sto lidí a zatím jsme prodali asi 70 vstupenek. V případě většího zájmu jsme schopni zajistit ještě další místa," uvedla ředitelka humpoleckého infocentra Marcela Kubíčková.

Chantal Poullain – Polívková je česko-francouzská divadelní i filmová herečka. Vystudovala divadelní akademii v Ženevě, studovala i v Anglii. Po sňatku s českým hercem Bolkem Polívkou se francouzská herečka natrvalo usadila v České republice. S Bolkem Polívkou má syna Vladimíra. Nedlouho po jeho narození se vztah rozpadl, ale Chantal stále žije v Praze.

Herečku bylo možné spatřit na jevišti v Klicperově divadle v Hradci Králové, v pražském Divadle Ungelt, v divadle Na zábradlí a v činohře Národního divadla.

Diváci ji mohli vidět také v několika filmech a televizních inscenacích, například Šašek a královna, Kopytem sem, kopytem tam, seriál Gympl s (r)učením omezeným a další.

Je zakladatelkou a prezidentkou nadace Archa Chantal, která usiluje o lepší prostředí v dětských nemocničních zařízeních.