„Snažili jsme se sestavit co nejpestřejší hudební produkci, a to se nám myslím i povedlo. Během dne vystoupí osm skupin různých hudebních žánrů,“ přiblížil dramaturg a jeden z pořadatelů Tomáš Nejedlý.

Hudební vystoupení se ponesou převážně ve znamení rocku, ale na své si přijdou například i milovníci ska nebo hiphopového rytmu.

Jako první se představí Pocket Elephants následováni skupinou BT'n'J. Pak už ale vtrhnou na pódium pardubičtí Led Zeppelin revival, kteří tak vzdají holt jedné z nejvýznamnějších kapel rockové historie.

„Program festivalu dále rozšíří exploze stylů v podání skupiny Eggnoise nebo ska-punková parta Jet 8,“ prozradil Nejedlý.

Hlavní hvězdou večera je podle něj ale skupina Sunshine, která je považována za neznámější českou hudební formaci v zahraničí. „Jejich účast nás těší i proto, že jen kvůli našemu festivalu pojedou až z Rakouska, kde v sobotu také vystupují,“ podotkl Tomáš Nejedlý.

Po nich zajásají všichni fanoušci kapely Sto zvířat, která představí převážně tvorbu z jejich posledního alba Rozptýlení pro pozůstalé. Celý festival až po půlnoci zakončí grunge-rockové trio Head Down.