To se v rámci sedmnáctého ročníku Mezinárodního veletrhu cestovního ruchu Regiontour v Brně rozdělovalo za podporu a rozvoj turistického trhu.

Jak uvedl Martin Ecler, ředitel Kulturních zařízení města Pelhřimova, na zřízení Pelhřimovské vstupenky se dohodli tři provozovatelé sedmi turistických zastávek. Jde o Muzeum strašidel, Síně Lipských aneb Prvního českého MÚZYa, Galerie M, výstavní síně kostela sv. Víta, Muzea rekordů a kuriozit, expozice Zlaté české ručičky - Unikáty ze sirek a Muzea Vysočiny Pelhřimov.

 

Jedna vstupenka

„Je to významné ohodnocení nejen naší organizace jako autora tohoto produktu, ale všech, co s námi do projektu Pelhřimovské vstupenky šli. Pevně věřím, že i toto ocenění přispěje k další propagaci našeho krásného města,“ řekl Martin Ecler.

Návštěvníkovi města tak stačí zakoupit v kterémkoli z těchto míst společnou vstupenku s celkovou 20% slevou, jako bonus navíc získá slevy ve vybraných restauračních zařízeních.

Pelhřimovská vstupenka platí celý kalendářní rok a turistu tak motivuje k opakované návštěvě. K realizaci nápadu Pelhřimovským poblahopřál také hejtman kraje Vysočina Miloš Vystrčil.

 

Motivace pro jiné

„Zakoupením Pelhřimovské vstupenky je návštěvník motivován k návštěvě všech důležitých turistických cílů města,“ ocenil Vystrčil, který doporučil Pelhřimovskou vstupenku – slevu pro každého jako vzor také krajskému městu.