Snímek Top Gun: Maverick uvidí návštěvníci v pátek 14. července od půl desáté večer v muzejní zahradě na humpoleckém Dolním náměstí.

Další promítání naplánovali pracovníci městského kulturního a informačního střediska na pátek o čtrnáct dní později. Lidé od devíti hodin večer uvidí novou českou komedii Život pro samouky s Janou Plodkovou v ústřední roli. Film tvůrců úspěšné komedie Střídavka přináší pohled na život po čtyřicítce, ovšem s pořádnou dávkou sarkasmu a ironie.

V pátek 11. srpna si přijdou na své milovníci fantasy. Od jednadvacáté hodiny je na programu film Dungeons & Dragons: Čest zlodějů, který vychází z jedné z celosvětově nejoblíbenějších her stolních her na hrdiny.

close Program letního kina v Humpolci. info Zdroj: MěKIS Humpolec zoom_in Program letního kina v Humpolci. Poslední letňák míří především děti a jejich rodiče. „Na závěr prázdnin, v pátek 25. srpna promítáme animovaný film Super Mario Bros. ve filmu,“ řekla ředitelka střediska Vendula Marešová. Začátek promítání filmu o legendární dvojici hrdinů ze slavných videoher je naplánovaný na půl devátou večer.

„Vybírali jsme divácky úspěšné filmy, které jsme uvedli v premiéře v klasickém kině. Dorazit můžou jak ti, kteří tehdy promítání nestihli, tak i ti, kterým se film líbil natolik, že ho rádi uvidí znovu. Pod širým nebem pokrytým hvězdami to je ostatně úplně jiný zážitek,“ dodala Marešová.

Vstupenky do letního kina je možné zakoupit na místě vždy hodinu před začátkem promítání.