Aneta tam totiž zavítá v rámci svého jarního turné Na Radosti, které se váže ke stejnojmennému CD, jež spatřilo světlo světa loni v listopadu.

Od chvíle, kdy nenápadná mladá dívka vstoupila poprvé do světel ramp v soutěži Česko hledá Superstar, uplynulo již jedenáct let. Obyčejná se zdála ovšem jenom do té chvíle, než začala zpívat. A pak už jak porota, tak i diváci zjistili, že obyčejného na ní vlastně není vůbec nic. A tak se z řadové studentky obchodní akademie stala ze dne na den zpěvačka, na jejíž koncerty si musí její fanoušci rezervovat lístky v pořádném předstihu. Nakonec i v Pelhřimově je již téměř přes měsíc její vystoupení beznadějně vyprodáno.

Začátky 
a první úspěchy

Že je Aneta muzikální dítě, bylo jasné už v jejích čtyřech letech. V šesti letech začala navštěvovat hodiny klavíru
v lidové škole umění a od osmi let se začala učit hře na kytaru. Ke hře na hudební nástroje se přidal i zpěv, a to jak sborový, tak sólový.

Jedním z prvních úspěchů se stalo pro Anetu vítězství 
v soutěži DO-RE-MI, postup 
do finále v pořadu Rozjezdy pro hvězdy a pak už následovala soutěž Česko hledá Superstar, která zpěvačku během několika málo dnů vynesla mezi známé osobnosti české hudební scény. Prvním Anetiným cédečkem bylo album Spousta andělů a po něm studiová deska Dotyk, která sice nezískala takovou prodejnost jako debutový počin, ale i tak se stala jedním z nejprodávanějších hudebních nosičů v České republice.

Na své předposlední studiové desce si zpěvačka splnila svůj sen a ke spolupráci přizvala i smyčcové trio a spolu 
s ním představila svou tvorbu v akustické podobě. Nejnovější album Na Radosti na tuto desku v podstatě navazuje. Inspiraci čerpali spolu s klavíristou, skladatelem a producentem Jakubem Zítkem v šumavských lesích, jejichž magické působení nemalou měrou přispělo k jejich tvorbě.
„Na Radosti, to je místo, kde se zastavil čas. Zamilovali jsme si to tam. Jsou to vlastně jenom dvě chalupy, socha Panenky Marie a ruina kaple 
a nedaleko dům, kde do šedesátých let pečovaly jeptišky 
o sirotky. Atmosféra nás okouzlila a vtáhla do děje příběhů, které v písních vyprávíme," řekla před časem pro Deník Aneta Langerová.

V albu Na Radosti najdou posluchači dvanáct písní, jež hovoří o dívkách a ženách, které spojuje jednak jejich čistota a křehkost, ale na druhé straně i silné odhodlání najít si svou vlastní cestu a překonat překážky, které jim v ní brání.

Jak se Anetě podařilo vtělit toto vše do své tvorby, o tom se mohou návštěvníci koncertu přesvědčit v 19 hodin.