Příznicvi u nás stále velmi populárního stylu Ska se mohou těšit na dvě formace, které náleží k předním protagonistům této scény.

Lídrem večera bude kapela Fastfood. Ta za více než deset let aktivního vystupování se svým repertoárem objela téměř celou Českou republiku a opakovaně se také objevila na pódiích zahraničních klubů a festivalů. S americkými The Toasters absolvoval band také čtvrnáctidenní turné po Brazílii. „Naši příznivci se mohou těšit na pestrou směsici ska, raggae a dancehallu. Po vystoupení budu ještě mixovat svou oblíbenou hudbu latino dancehall, do které také zazpívám,“ pozval fanoušky Doktor Kary, frontman a zpěvák fastfoodů.

Na koncert do karamby se těší. „Vystoupíme v plné sestavě. V Karambě je vždycky dobrá atmosféra a fajn lidi, ty se mohou těšit na věci z naší posledení desky, které samozřejmě proložíme i staršími skladbami,“ dodal Kary s tím, že na koncertu bude k mání i originální kompliace českých ska kapel vydaná na vinylové desce.

Součástí večera bude také vystoupení neméně kvalitní formace Discoballs, jejichž břitká dechová sekce zaujme nejedno posluchačské ucho. V Karambě rovněž nevystoupí poprvé.

Přehlídka obou kapel začíná jako tradičně v osm hodin. Konec je však vzhledem k náročnosti programu a zapálení kapel neurčitý.