Předchozí
1 z 12
Další

Miroslav MarekMiroslav MarekZdroj: Deník/Jiří KašpárekMiroslav Marek

ředitel agentury Dobrý den, Pelhřimov

Pelhřimov byl vždy o osobnostech. Jelikož jsme malé okresní město, rozhodnou ony. Teď do toho však nejspíš promluví i celostátní témata, která se týkají nás všech. S tím komunální politici příliš neudělají, tak doufám, že nová rada bude soudržná a opozice bude přínosná.

Klikněte pro vyplnění ankety.Klikněte pro vyplnění ankety.Zdroj: DeníkCo rozhodne volby ve vaší obci? Zapojte se do ankety Deníku

Co rozhodne volby ve vaší obci? Jaké bude stěžejní téma komunálních voleb právě u vás? Budeme rádi, když nám dáte vědět. Zapojte se do předvolební ankety Deníku na webu denik.cz/volbyuvas, nebo kliknutím na logo.

Luděk CharouzekLuděk CharouzekZdroj: Deník/Jiří KašpárekLuděk Charouzek

ředitel Základní školy Na Pražské, Pelhřimov

Jako nejsilnější téma vnímám opravu bazénu. Doufám, že se jí po volbách dočkáme. Rekonstrukci bych osobně uvítal. Stejně tak i cyklostezka by mohla sehrát roli. Jinak mi tady přijde situace dobrá a stabilizovaná.

Luboš RafajLuboš RafajZdroj: Deník/Jiří KašpárekLuboš Rafaj

obchodní ředitel, Pelhřimov

Snad se začne více táhnout za jeden provoz. Koalice i opozice musí začít fungovat. Házení klacků pod nohy není dobrý přístup. Pak nic neroste. Kultura ani peníze samotné.

Miroslav BabyjšekMiroslav BabyjšekZdroj: Deník/Jiří KašpárekMiroslav Babyjšek

dělník, Pelhřimov

Město nám slíbilo nový skatepark. A ten není. Přitom povrch na starém hřišti připomíná struhadlo, když člověk spadne. Slíbilo opravu bazénu. To taky nebude. Prý musí šetřit. Chtělo by to vidět výsledky práce.

Helena BedrníčkováHelena BedrníčkováZdroj: Deník/Jiří KašpárekHelena Bedrníčková

důchodkyně, Pelhřimov

Člověk se tu vůbec nemůže domluvit s radnicí. Úřad nefunguje, jak má a všechno trvá. Administrativa je špatná. A navíc chybí voda. Nového bazénu se nedočkáme. Kde se budeme koupat?

Michal VrbáněkMichal VrbáněkZdroj: Deník/Jiří KašpárekMichal Vrbáněk

dělník, Pelhřimov

Chybí tu volnočasové aktivity. Doteď se málo stavělo. Neopravují se silnice a cyklostezky skoro nejsou. Člověk si nikam nezajede.

Věra RoubínkováVěra RoubínkováZdroj: Deník/Jiří KašpárekVěra Roubínková

důchodkyně, Pelhřimov

Jen se ruší autobusové spoje. Dříve toho jezdilo víc. Nyní se nedostaneme do Tábora ani do Prahy. A když má člověk doktora v jiné obci, trvá, než se k němu dostane.

Adriana GoleňováAdriana GoleňováZdroj: Deník/Jiří KašpárekAdriana Goleňová

studentka, Pelhřimov

Nic tu není. Ani kultura Mladí nemají důvod tu zůstávat. A nikoho to nezajímá. Mladí odejdou. Studuji v Českých Budějovicích, to je o něčem jiném.

Kateřina RycheckáKateřina RycheckáZdroj: Deník/Jiří KašpárekKateřina Rychecká

na mateřské, Humpolec

Hodně lidí tady zajímá financování a veřejné zakázky města. Nebylo to asi úplně průhledné. To vnímám jako hlavní téma. Pak roli může hrát i bezpečnost. S dětmi nerada chodím po sedmé večer ven.

Jan KoudelkaJan KoudelkaZdroj: Deník/Jiří KašpárekJan Koudelka

důchodce, Humpolec

Město prý plánuje dělat přestavbu u starého autobusového nádraží. Uvidíme, jak s tím lidé budou souhlasit. Já bych tady nic neměnil.

Luděk BrzoňLuděk BrzoňZdroj: Deník/Jiří KašpárekLuděk Brzoň

důchodce, Humpolec

Nejen já tady nejsem příliš spokojený s hlukem. Je příliš vysoký. Městem projíždí příliš mnoho aut včetně velkých náklaďáků. Jsem zvědavý, jestli někdo nabídne, že s tím něco udělá a napraví to.

Ondřej DygrýnOndřej DygrýnZdroj: Deník/Jiří KašpárekOndřej Dygrýn

předseda TJ Jiskra Humpolec, Humpolec

Důležité bude, aby budoucí vládnoucí koalice dokázala spolupracovat s opozicí. V uplynulých letech se to moc nedařilo. Mohly by tak vzniknout i vhodné podmínky pro sport a pro práci s mládeží. Jenže takový úkol přesáhne více volebních období a musí se na něm podílet odborníci.

Klikněte pro vyplnění ankety.Klikněte pro vyplnění ankety.Zdroj: DeníkCo rozhodne volby ve vaší obci? Zapojte se do ankety Deníku

Co rozhodne volby ve vaší obci? Jaké bude stěžejní téma komunálních voleb právě u vás? Budeme rádi, když nám dáte vědět. Zapojte se do předvolební ankety Deníku na webu denik.cz/volbyuvas, nebo kliknutím na logo.