více >>

Sraz čtyřkolek

Akce již skončila

Podzimní sraz čtyřkolek, aneb „Velká říjnová revoluce 2017“

Letní rekreace jsou za námi a přichází revoluce ve čtyřkolkách od značky Journeyman. Možnost protáhnout sebe i svůj speciál budete mít tentokrát 21. října 2017. Zváni jsou opět všichni příznivci čtyřkolek a dobrého jídla i pití.

Maximální zábava bez rozdílu značkyvaší čtyřkolky, náboženství nebo vašeho pohlaví. Budete si skvěle užívat, hlady ani žízní neumřete.

Akce je pořádána Rájem čtyřkolek s.r.o., za podpory Journeyman CZ. A to v Ráji čtyřkolek v Humpolci v části Brunka 1519 a přilehlém uzavřeném soukromém offroad areálu o celkové rozloze převyšující 3000 m2.


Sobota 21.10. 2017
09:00 hod. sraz účastníků a příprava na vyjížďku
10:00 hod. vyjížďka
13:00 hod. předpokládaný návrat a oběd, pokud se nic nestane :-)
14:00 hod. tombola pro všechny zájemce
14:30 hod. soutěže na terénní trati pro závodníky i pohodáře

V průběhu konání celé akce, volné využití offroad areálu, dizkuse, zábava, jídlo a pití.

K dispozici budou předváděcí stroje Journeyman včetně horkých novinek Gladiator X 1000 EFI , SMC Sport 850 EFI a Gladiator Z 1000 EFI.

K plnému využití Vám bude offroad areál s terénními specialitami, bahenními i vodními koryty. V občerstvovací zóně pro Vás budou připraveny dva druhy polévek, vepřové a kuřecí steaky i jiné nejen slané pochoutky. Vše bude možno jako pokaždé, zapít dobrým pivem nebo jinou neméně kvalitní tekutinou. Čaj nebo jiné teplé nápoje chybět rozhodně nebudou. Parkování zajištěno, možnost ubytování v přilehlých penzionech, nebo vlastním karavanu i stanu.

Registrační poplatek pro aktivní účastníky na místě, činí pro 1 osobu částku 300,- Kč ( v ceně je celodenní program + 2x polévka + 2x hlavní jídlo). Děti do 15 ti let 150,- Kč ( 1x polévka + 1x hlavní jídlo)

V ceně je volné využití uzavřené offroad dráhy pro všechny účastníky.

Vaše přihlášky na sraz prosím zasílejte nezávazně v elektronické podobě formou e-mailu na adresu akce@rajctyrkolek.cz, kde Vám rovněž zodpovíme veškeré dotazy. Email označte heslem ,,Velká říjnová revoluce 2017“. Informovat se rovněž můžete na tel. +420736631982.

Areál se nachází v obci Humpolec v části Brunka čp. 1519. Exit 90 - dálnice D1, směr Humpolec, z Humpolce dále směr obec Kaliště. Brunka je první obcí v tomto směru po výjezdu z Humpolce.

21. 10.  (09:00–20:00)
Brunka 1519, Humpolec
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT