více >>

Dobrý kurz – výroba sýrů

Dobrý kurz, z.s. byl založen v roce 2011. Převzal část činnosti Synegrie, z.s. a ve vzájemné spolupráci pokračuje dál směrem k vlastním cílům.

Co znamená Lodička?? „Věříme, že máme správný směr. Naloďte se!“

Co znamená Synergie?? „Když se dva prvky setkají takovým způsobem, že velikost toho, čeho dosáhnou společně, mnohonásobně přesahuje součet toho, čeho by dosáhl každý zvlášť.“

Co nabízí Dobrý kurz?? Podporu při ochraně zdraví a duševní pohody každého. Pomoc při hledání soběstačnosti a vlády nad vlastní osobností. Podporu při snaze omezit nežádoucí a destruktivní vliv současné společnosti na řadu z nás. Podporu při hledání vyváženého způsobu života a pomoc při zapojení vlastních sil k dosažení tohoto cíle.


V cyklu kurzů Výroba sýrů Vás naučíme dělat sýry dobře, snadno a s radostí. Obsáhnete kompletní sortiment, včetně zakysaných výrobků. Není rozdíl zda vás budou sýry živit nebo je budete dělat jen tak pro sebe a pro radost. Když pochopíte podstatu, množství nerozhoduje.

Slevy na kurzy:

Jede Vás Víc? Za každého dalšího zájemce, kterého přihlásíte s Vámi, dostanete slevu 200,- Kč z ceny Vašeho kurzu. Nevztahuje se na výši zálohy. Sleva bude vyúčtována při doplatku na kurzu. Pro organizace sleva z celkové ceny faktury, podle počtu přihlášených osob.

Každý absolvent kurzu dostane slevu 5% na svůj nákup v Dobrém koloniálu, který si vybere po skončení kurzu. Výdejní sklad e-shopu sídlí na stejné adrese, jako školící středisko Dobré centrum Pacov a je Vám k dispozici.


Bližší informace naleznete:

Dobrý kurz, z.s.

Cetoraz 62, 394 11 Cetoraz

Tel.č. 724 574 942 nebo 606 213 996

E-mail: dobrykurz@gmail.com

SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ