Po jednom kole se s první příčkou rozloučila Nová Bystřice, která nestačila na Lokomotivu České Budějovice. Ze situace těžila Žirovnice. Slavoj až nečekaně jasně vyhrál sousedské derby s Častrovem.

NOVÁ VČELNICE – KAMENICE F
7:1 (2665:2479)
Saduritové dráhy s chybami dělají z Nové Včelnice silný divizní celek, doma prohrává jen málokdy. Nebyl to tento případ, domácí se prezentovali svým nejvyšším náhozem v sezoně, Kamenice nad Lipou F nepřekvapila. Naopak potvrdila, že v posledních kolech hraje v útlumu. Nové Včelnici zajistil pohodu Domin, který ve vyrovnaném duelu přehrál J. Šindeláře. T. Marek pak přidal potřebné kuželky, jeho soupeř Podhradský se zápasem protrápil. Na 3:0 upravil Vondrášek, teprve potom hosty potěšil Čekal. Vyhrál ale jen o devět kuželek, takže na obrat nemohly být myšlenky. Jednalo se nakonec jen o odvrácení kanára, protože finiš patřil Nové Včelnici. Výborně hrající Tyšer a T. Pivko nedali Pavlu Šindelářovi s Tesařem nejmenší šanci. Hosté v závěrečné třetině utkání neuhráli ani set.

Výkony: Domin 455, Marek 437, Vondrášek 447, K. Pivko 418, Tyšer 465, T. Pivko 443 – J. Šindelář 439, Milan Podhradský ml. 378, Chvála 429, Čekal 427, Pavel Šindelář 412, Tesař 394.

ŽIROVNICE – ČASTROV
7:1 (3218:2979)
I když domácí byli bráni za favorita, tak jednoznačný duel se nečekal. Utkání bylo vyrovnané jen v první třetině, hosty udržel ve hře M. Němec. Častrov na nové čtyřdráze v Žirovnici zcela propadl, další bod už nepřidal. Jeho hráči hned dvakrát střídali, duel se stal exhibicí Žirovnice. V jejím dresu zářil zkušený F. Kožich, nad 550 své výkony posunuli také Čekal a Kočovský.

Výkony: Jakub Kožich 534, Bureš 500, Solař 506, F. Kožich 565, Čekal 556, Kočovský 557 – Havlíček (40. M. Marek) 478, M. Němec 544, Kolář 441, D. Němec 521, P. Němec (91. Jirsa) 502, Votruba 493. Ostatní výsledky 9. kola: Start Jihlava – Chotoviny 7:1 (2655:2539), Nová Bystřice – Lokomotiva České Budějovice 3:5 (3247:3264), TJ Třebíč B – Nové Město na Moravě 6:2 (3294:3230), Tábor B – CHJK Jihlava 5,5:2,5 (3334:3205).