Z pelhřimovského týmu k prvním zápasům nastoupili Martin Dvořák a Petr Vaculín. Oba si v disciplíně pointfighting – veteráni do 180 cm vedli skvěle a prošli až do finále. V něm byl úspěšnější první jmenovaný.

Petr Vaculín ještě nastoupil v kategorii pointfighting – dospělí do 185 cm, kde opět probojoval až do finále, ale na zápasníka z Mostu nestačil, takže bral svou druhou stříbrnou medaili.

Adam Hájek, Sebastian Várady a Dominik Vaculín nastoupili v kategorii kalaki mladší žáci do 140 cm. Nejlépe si počínal Adam Hájek, který si zajistil zlatou medaili. Druhou, tentokráte stříbrnou přidal v pointfightingu mladších žáků do 14 cm.

Mladší žák Jaroslav Dvořák se těšil ze zlata v kalaki nad 140 cm. Junior David Jechníček předvedl velice pěkný výkon v pointfigthingu. Na svém teprve druhém turnaji tohoto odvětví se probojoval do zápasu o třetí místo. Jihlavského soupeře dlouho trápil a bodový stav byl nerozhodný. Už to vypadalo na prodloužení, ale v posledních vteřinách dostal zásah dvoubodovou technikou a musel se smířit se čtvrtým místem.

Adéla Tajchlová nastoupila hned ve třech disciplínách. Nejvíce se jí dařilo v kategorii pointfighting do 140 cm, kde se brala bronzovou medaili.