„Opět jsme přijeli na venkovní utkání jako na výlet. Soupeř nás přehrál ve všech řadách. S tímto přístupem se nedá uspět,“ zlobil se trenér Petr Zajíček.

Z pohledu Pelhřimova byla hodně nepovedená především závěrečná třetina. V ní hosté hráli až naivně v obraně a inkasovali pět gólů. V tabulce vypadli z osmičky, která zajišťuje postup po základní části do play-off.

KLOBOUKY – PELHŘIMOV 8:1

Branky a nahrávky: 6. Gremmel (Líznar), 18. Jedlička (Gregr), 34. Fila (Král), 46. Král (Líznar), 47. Král (Fila), 48. Fila (Král), 49. Zbořil (Gregr), 51. Gregr (Gremmel) – 27. Běhounek. Rozhodčí: Drápal a Pospíšil. Vyloučení: 0:1 – bez využití. Diváci: 15. Střely na branku: 31:15. Třetiny: 2:0, 1:1, 5:0. Pelhřimov: Kuchař (50. Tvrdý) – T. Kocián, Švrkala, Knězů, Poduška, Vlach, Mozr, Fučík, Hendrych, Šulc, Ješátko, Brothánek, Drgoňa, Smejkal, Běhounek.