Ostatní tábory na Pelhřimovsku jsou naplněny poměrně dobře. V čem je podle vás problém, že se váš tábor nedaří naplnit tak, jako tomu bylo v minulých letech?
Vůbec nevím, čím by to mohlo být. Setkali jsme se s tím vůbec poprvé. Podle mého svou roli hraje stále přetrvávající finanční krize. Jsme jeden z nejlevnějších táborů na celé Vysočině a i náplň je srovnatelná s konkurencí. Udělali jsme nové webovky, obeslali jsme všechny školy a i proto mě nezájem udivuje. Už nevím, co máme udělat více, aby se děti přihlásily.

Myslíte si, že důvodem nezájmu může být i to, že je tábor speciálně florbalový?
Ne, naopak. Tohle by mělo právě nalákat více potencionálních zájemců, což se projevilo i v minulých letech.

Co vůbec váš tábor nabízí jiného, než klasické letní tábory. Proč by děti měly jet zrovna k vám?
Sazíme především na to, že mladí chlapci a dívky mají velký zájem o florbal. Snažíme se jim nabídnout i různá zpestření v podobě zajímavých hostů. Minulý rok se nám podařilo přilákat motokrosovou hvězdu Petra Kuchaře. Tohle by mělo případné zájemce nalákat. Je nutno podotknout, že se děti na táboře setkají kromě florbalu i s jinými sportovními i zábavnými hrami, které je pobaví.

Určitě všechny zajímá, kdo dorazí tento rok. Máte už nějakou „star“ domluvenou?
Zatím nemáme konkrétně nikoho potvrzeného. V jednání je několik zajímavých jmen české atletické scény. Účast předběžně přislíbil i street fighter Honza Chuděj. Pro děti bude ještě připravená opravdová třešnička na dortu, o které bych se ale nerad zmiňoval.

Tak alespoň naznačte…
Ne, nechám si to zatím pro sebe. (úsměv)

Nemyslíte si, že je brzy dělat unáhlené závěry teď na konci dubna?
Samotný tábor plánujeme již sedm měsíců dopředu. Teď jsme ve fázi příprav a proto si nemyslím, že máme dost času. Tábor neděláme pro nás, ale pro děti. Určitě by všechny organizátory mrzelo, kdyby jejich poctivá práce s přípravami přišla vniveč.