„V minulosti se nám už všechny čtyři ligy vyhrát povedlo, ale poslední dva roky tomu tak nebylo. Proto mě tenhle výsledek potěšil. Je to pro mě potvrzení, že jsme nejúspěšnějším klubem v republice,“ je pyšný na výsledek svůj i svěřenců trenér Petr Lacek.

Pelhřimovský klub z vydobytých pozic ustupovat nehodlá. I proto se hned se začátkem roku pustil do další práce. „Teď jsme v Nymburce na soustředění. Jsou tu závodníci nejen z Čech a kemp vede trenér belgického národního týmu,“ svěřil se o víkendu. Rozjezd seriálu turnajů bude přece jen pozvolnější. Vše směřuje k sobotě 18. ledna. Nejlepší bojovníci z oddílu vyjedou na turnaj do Belgie, pro ty méně zkušené klub uspořádá přípravný turnaj v Pelhřimově.

Kuželky - ilustrační snímek.
Kuželkářka Kusiová si přepsala osobní maximum

Konečné pořadí v týmových soutěžích

Extraliga: 1. TKD Lacek, 2. SK Cobra Dojang Praha, 3. Kangsim Dojang Praha. Extraliga mládeže: 1. TKD Lacek, 2. TJ Sokol Hradec Králové, 3. SK Cobra Dojang Praha.

Národní liga: 1. TKD Lacek, 2. Taejang Dojang, 3. Klub Hirundo. Národní liga mládeže: 1. TKD Lacek, 2. Kangsim Dojang Praha, 3. Klub Hirundo.