Svitavy mají první ligové body, odnesl to Spartak

Pelhřimov – Třetí prohru za sebou zaznamenali prvoligoví florbalisté Spartaku. Padli na hřišti posledních Svitav.

6.11.2017

Ilustrační foto.Foto: Deník/Zdeněk Plachý

„Ustrašený, bojácný výkon na bojující domácí nestačil. Alibismus a neochota hry jeden na jednoho k úspěchu nepovede. Pokud chceme bojovat o play off, tak s takovými výkony to nezvládneme. Darovali jsme domácím vítězství,“ zlobil se trenér hostů Jan Knězů.

SVITAVY – PELHŘIMOV 7:5

Deset minut se hrálo podle not Pelhřimova, pak se karta otočila. Jedlička ještě odkrytou branku netrefil, ale v 19. minutě už se domácí radovali, prosadil se Pakosta. Hosté ve druhé třetině dvakrát srovnali krok, jenže domácí v nástupu do poslední dvacetiminutovky znovu získali vedení. Po gólu Štarmana přišly dva dvouminutové tresty Svitav a vyrovnání Zrzavého, ovšem Pelhřimov se neradoval dlouho. Ve 49. minutě skóroval Jedlička a Musil při přesilovce upravil na 5:3. Pak sice využil početní výhodu i Poduška, ale odpovědí byly góly Pakosty a Štarmana, které zápas definitivně rozhodly ve prospěch Svitav. Půl minuty před koncem se sice znovu zapsal do listiny střelců Poduška, jenže už jen mírnil prohru Spartaku.

Branky a nahrávky: 19. Pakosta (Petr), 28. Pakosta, 41. Štarman (Říha), 49. Jedlička (Štarman), 54. Musil, 57. Pakosta (Petr), 58. Štarman (Říha) – 27. Lisa (Blažek), 40. Lisa (Zrzavý), 47. Zrzavý (Blažek), 57. Poduška (Blažek), 60. Poduška (Charouzek). Rozhodčí: Svrček a Waliczko. Vyloučení: 3:1 – bez využití. Diváci: 181. Střely na branku: 29:28. Třetiny: 1:0, 1:2, 5:3. Pelhřimov: Venkrbec – Švrkala, Blažek, Knězů, Charouzek, Zrzavý, Lisa, Poduška, Mozr, Hendrych, Brothánek, Škoda, Běhounek.

Ostatní výsledky: Petrovice – Hattrick Brno 3:4 po nájezdech, Florbal Havířov – Start98 Praha-Kunratice 9:4, 1. MVIL Ostrava – Karlovy Vary 5:4, Vinohrady – Kladno 4:7, Litvínov – Chomutov 4:2.

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Švadlena 13 000 Kč Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech Švadlena - šička. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadujeme:, znalost šití podmínkou, , Náplň práce: , šití lehké galanterie, , Osobní kontakt: v pracovních dnech 6.00 - 14:30 hod., , , Osobní setkání možné po telefonické domluvě.. Pracoviště: Relay-ll s.r.o. - pracoviště pelhřimov, Osvobození, č.p. 1699, 393 01 Pelhřimov. Informace: Ladislav Larva, +420 606 426 519. Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 13 500 Kč Pomocní pracovníci ve výrobě Operátor ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: NUTNÝ TELEFONICKÝ NEBO E-MAIL KONTAKT PŘEDEM!. Pracoviště: Nikol partner s.r.o. - pracoviště žirovnice, Tyršova, č.p. 707, 394 68 Žirovnice. Informace: Mykhailo Dumnych, +420 775 493 329. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 18 000 Kč Prodavači ostatního zboží v prodejnách Prodavač,- ka klíčařství. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: obsluha zákazníků, prodej, výroba klíčů, příjem a objednání zboží, fakturace, práce s penězi, vedení pokladny, úklid prodejny., , Požadujeme: SOU, SŠ, komunikativnost, samostatnost, příjemné vystupování, zodpovědný a pozitivní přístup k práci, ochota učit se novým věcem, znalost oboru výhodou., , Pracovní doba: dohodou s ostatním personálem. Otevírací doba: Po - Pá 8:00 - 17:00 hod., So 8:00 - 11:00 hod., , Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: klice.tocik@centrum.cz. Pracoviště: Točík pelhřimov s.r.o. - pracoviště pelhřimov, Křemešnická, č.p. 644, 393 01 Pelhřimov. Informace: Libor Točík, . Výroba - Výroba Ruční balič 14 000 Kč Ruční baliči Balič. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: . Pracoviště: Min-invest s.r.o. - žirovnice, nádražní, Nádražní, č.p. 341, 394 68 Žirovnice. Informace: Ivan Feyer, +420 777 143 774.

Už dvakrát zakopli fotbalisté Počátek, ale v Žirově další bodovou ztrátu nedopustili. Body odvezli po výsledku 1:2.

Horní Ves narazila v Hořepníku

Pelhřimovské kuželkářky tvrdě udeřily ve střední části

Na rybník vyplují dračí lodě

Horní Cerekev – Na výjimečnou podívanou se opět připravuje Horní Cerekev. V sobotu 22. září se zde uskuteční další ročník závodů dračích lodí, který se v krátké historii stal unikátním nejen v regionu. Třetího ročníku závodů Půlnoční drak se zúčastní bezmála čtyřicet dvacetičlenných posádek.

Start sezony nenabídl euforii, ale solidní míru naděje

Pelhřimov – Dvě úvodní kapitoly má za sebou II. liga hokejistů. Do značné míry přebudovaný tým Pelhřimova v nich obstál. Navzdory tomu, že měl velmi těžké vylosování.

Národní házenkáři Jiskry našli formu, přehráli i Ostopovice

Humpolec – Stoupání tabulkou pokračuje, národní házenkáři humpolecké Jiskry vyhráli třetí zápas v řadě a ve II. lize už jsou v lepší polovině.